KoLokvijuM

Started by M^i^M^a, 21-11-2006, 11:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Mislim da je red da se na nasem fakultetu shvati da ako je neki kolokvijum iz VEZBI onda je iz VEZBI i onda tu nema mesta pitanjima sa predavanja jer to nije kolokvijum iz PREDAVANJA! Druga stvar je to sto u praktikumu dakle ne pise sve sto treba za kolokvijum, sudeci po vasim reakcijama, a ako nesto treba da znate iz fiz.hemije a ne pise u praktikumu, onda asistenti treba to da vam naglase da sami ponovite ili da vam oni ponove.

mina-L

Dal se ja varam il su ocene u amfiteatru2 mnogo bolje nego u amfiteatru1?! Da,definitivno nije fer za oduzimanje poena zbog onog zadatka,a verujem da smo svi znali da napisemo r-ju samo da su naglasili!

shmizla

Mnogo sam se razocarala, i u asistente i u ceo institut, za koji sam cula da je 'jedan od najboljih'... Uopste mi nije jasno zasto nisu sve to lepo stavili u taj praktikum, pa oni su ga pisali, pa bi onda svi to znali, a ne da bezobrazno daju pitanja iz fizicke hemije... Vrlo bezobrazno i nisko... i ne samo to...bilo je jos takvih pitanja... A to na vezbama nisu ni spomenuli, tada se samo jurcalo da se sve stigne i da se sve zavrsi, niko nije ni spomenuo te stvari kojih nema u praktikumu... Zasto? I zasto ih nema u praktikumu? To je pitanje koje svi vi koji ste osteceni zbog takvih stvari treba zajedno da pitate nekog na institutu za brome, da odete svi zajedno i lepo ih pitate. Pa da vidite sta ce vam reci. I bunite se ako treba.

Lence

Kao sto je neko vec sa instituta rekao: Pa ne mozete svi da dobijete 10!
A posto smo streberska generacija, svi sve ucimo i spremamo kako treba, moraju na necemu da nas sapletu...  :K
  Ne bi bila fora da se sad svi oslobodimo...  :smekerica:

pig_am_am

ma sto se uzbudjujete oko tog oslobadjanja. bice druga sansa ... -pismeni  :>

a to mu dodje isto to,samo malo druKcije se zove.  :wink:

philoserbiana

pigi  :cvet
evo,malo optimizma u ovoj temi  :happy:
jos kada bi se neko pitanje sa kolokvijuma ponovilo na pismenom ispitu,pa da bar to znamo sigurno tacno da odgovorimo  :cvet
kada se ocekuje drugi kolokvijum i da li je on obavezan za sve studente za potpis?

Jelena_Cvrle

Zasto jos uvek nema rezultata za biohemicare na netu???? Stvarno vise nije u redu.... Mi smo svima poslednja rupa na svirali....

Darker

#172
Iza¹li su na institutu :wink:

Darker

#173
A dok ne izaðu na sajtu, evo i ovde. Izvinjavam se na velièini, ali mobilnim je slikano, pa je lo¹ kvalitet :cvet






umanjih crni Darkeru
(nije pleonazam)

:K

lizard

ovaj darker je nevidjeni lik

Darker

http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,11854.msg187169.html#msg187169

Iza¹li i na sajtu, oseæam se tako posebno, jedini sam na spisku sa imenom ispred prezimena :~ :K

bla,bla,bla

Na sajtu fakulteta je iza¹lo sledeæe obave¹tenje:
KOLOKVIJUM IZ BROMATOLOGIJE
ODR®AÆE SE  U PETAK  30. 05. 2008 god.  u amfiteatru A-1
I- XVII grupa  u   14h
XVIII- XXXIV grupa  u  16h

philoserbiana

potpis moze da se dobije bez polozenog drugog kolokvijuma,ali ne moze na ispit da se izadje  :K

mina-L

Treba li uciti odredjivanje rezidualnog sumpor-dioksida na 38.str praktikuma? :cvet

bla,bla,bla

Ne treba da se uèi 38,39 i 40 str.,ali su zato dodali 2 nove ve¾be:odreðivanje indeksa refrakcije i odreðivanje nerastvornih dijetarnih vlakana(to su 2 papira koja smo dobili na ve¾bama) . . .