Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Wlada

Диригент може а и не мора бити у праву...  :hm
Ја сам у суштини за тезу да је секс искључиво вођење љубави, тј. секс само са особом коју искрено волиш.
Особа се не воли не зато што је имала однос или не, већ из неколико крупних (начин размишљања, физички изглед, понашање,...) и бескрајно ситних детаља (покрет руке, сјај у очима, облик нокта, малени тик, начин на који се стиди,...).

Диригент је у праву, чини ми се, уколико улазиш у унапред одређену, површну и краткотрајну, везу ради везе.  :wink:

Al-Jasmina

Wlado  :cvet to je tako lepo receno...
(narocito za ono - nacin na koji se stidi  :happy: :)): :happy:)

peho_atropin

Quote from: dirigent on 22-02-2008, 11:01:09
Mozes da dozvolis da te upozna , i da to ide polako . Ali to ne treba da ti bude JEDINA varijanta . Moje vreme je meni dragoceno i rasipacu ga a onim koji ume i zeli sa mnom da ga potrosi na kvalitetan nacin , a ja da izigravam animir -majstora nekim siparicama , moze ali samo usput.
Odajem priznanje drugu Dirigentu kao izuzetno prakticnom coveku.Umnogome delim njegovo misljenje,mada ne znam zasto,pri razradi ove teme me asocira na onog dirigenta iz price Laneta Gutovica o prvom odlasku na nudisticku plazu!Ne znam zasto sam vam ovo napisao :hmm ali u svakom slucaju ne moze da skodi... :K :K :K

gaga :)

Quote from: Wlada on 04-03-2008, 23:09:08
Диригент може а и не мора бити у праву...  :hm
Ја сам у суштини за тезу да је секс искључиво вођење љубави, тј. секс само са особом коју искрено волиш.
Особа се не воли не зато што је имала однос или не, већ из неколико крупних (начин размишљања, физички изглед, понашање,...) и бескрајно ситних детаља (покрет руке, сјај у очима, облик нокта, малени тик, начин на који се стиди,...).

Диригент је у праву, чини ми се, уколико улазиш у унапред одређену, површну и краткотрајну, везу ради везе.  :wink:

svaka cast... prelepo receno i potpuno se slazem sa tobom!!!

bibi

Eh,Wlado,da mnogi momci,koji su stariji od tebe nekoliko godina,imaju tvoj mozak i tvoje razmisljanje,ovaj zivot bi bio mnogo lepsi....... :)): :cvet

Wlada


Darker

[off]©ifra: Wlado, o¾eni me kad poraste¹[/off]

aska

Wlado, koliko ono bese imas godina? :ljubav:
a ja mislila da su ovakvi muskarci izumrli..
ima nade :cvet!

sumadijskirokenrol

Moze li neko da mi kaze kako da provalim da li mi se devojka mnogo jebala ?

Masha


Enea

Quote from: sumadijskirokenrol on 17-05-2008, 22:02:23
Moze li neko da mi kaze kako da provalim da li mi se devojka mnogo jebala ?


skoz je u redu da pitash internet :siza:

Darker

Pa prvo i prvo- nema Himen, mo¾da samo Tilu.
Drugo, ako ti u sred prvog sexa ka¾e: e ajde onako, onako je super...
Treæe, ako ortacima ka¾e¹ sa kim si trenutno, a oni svi u glas: bravo faco, ta se... od ....
Èetvrto, ako si je upoznao u parkiæu kod Ekonomskog faxa, negde oko 3 ujutru, lagano obuèenu(a recimo januar)
Peto, ako ima vi¹e od jedne polne bolesti (¹to æe¹ saznati tek naknadno, na¾alost, ali jeste sigurna pokazatelj)

Uostalom-¹ta za tebe znaèi "mnogo jebala"? Imala je dva sexa pre tebe, dva partnera, 20 partnera ili 400 sexova sa istom osobom? Milsim, sex je sex, right?
Je l' te brine njeno iskustvo, tj. koliko je dobra u krevetu, ili sa koliko raspomamljenih mu¾jaka iz kraja æe¹ je deliti?

Al-Jasmina

:>
ni sama ne b' ljepse srocila


zerocool

Pitaj je, ne vidim razlog zasto bi te lagala :wink:. Kreni sa pricom da volis iskusnije, pa ce se mozda izlanuti. Ma kao da je to bitno, valjda je vazno da na tebi stane, a koliko je pre tebe, jedino zbog bolestina, a ovako ako ih je imala puno, bar ne moras da se plasis da je neizivljena sa te strane. E sad, ako si nesiguran u sebe, onda pokreni novu temu i trazi savete, sta, kako, gde  :happy: