Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

nasty girl

htela sam da kazem da niste otisli u  :OFF... jer je rec o ratu i politici...

i bosanko trebas da budes ponosna sto ti je otac bio u vojsci i sto je branio svoju optadzbinu... i moj je bio i potpuno te razumem i ponosim se time... meni je cak i mama bila mobilisana jer je bila lekar,a nju nisam vidjala po mesec dana...ali ja se ponosim time...

a sto se tice stranki u srbiji sve su to same glupost...ne postoji nijedna stranka koja bi kada bi dosla na vlast uspela da zadovolji potrebe naroda i da napravi nesto od ove drzave... :`

lijepa bosanka

Quote from: Vampire 666 on 28-06-2006, 06:15:33
imaju 70 000 potpisa....nemaju podrsku nijedne druge stranke(G17+)....a i malo glupo zabranjivati neshto na taj nachin...ipak je ovo 21. vek....

Davno sam to rekla....glupo je i primitivno izaæi na ulicu i sakupljati potpise....ma bijedno je.....a vidim Vamp da si i ti shvatio....i iskreno mi je drago!!! :wink:
Protivnici te stranke neka se izbore neèim drugim protiv njih......
bilo kako bilo....ta stranka ima najveæe biraèko tijelo.....i ovi apsolutno grije¹e,jer ovdje sve ¹to je zabranjeno uzima sve vi¹e i vi¹e maha..... Ponavljam ti isti iz G17+ su u nekim op¹tinama u koaliciji sa SRS....
Znaèi dolazimo do zakljuèka da oni samo pale ovaj jadni narod!!!! :confused:

Quote from: nasty girl on 28-06-2006, 08:46:48
i bosanko trebas da budes ponosna sto ti je otac bio u vojsci i sto je branio svoju optadzbinu... i moj je bio i potpuno te razumem i ponosim se time... meni je cak i mama bila mobilisana jer je bila lekar,a nju nisam vidjala po mesec dana...ali ja se ponosim time..

Pa to sam poku¹avala da ka¾em,ali ispado ja èedista i ¹ta znam :(....ja sam upravo to-ponosna na sve,ponosna na R.Srpsku!!!! I oèuvaæemo je,pa makar!!!!  :loptica
:[ za miju zemljakinju,moju podr¹ku!!! :wink:

willie the scot

yeah,...kill `em all LB!!!

Darker

Lb za predsednika!!!(¹to si se naljutila, nisam ti se podsmevao, nego sam hteo malo da ubla¾im atmosferu, ali ne ide, mnogo si vatrena :>)
QuoteZnaèi dolazimo do zakljuèka da oni samo pale ovaj jadni narod!!!!
To je potpuno taèno, a to isto su radili Tuðman, Milo¹eviæ i Alija... I koliko je glupo rspravljati se o Ds-u i Radikalima, jo¹ je 17 000 puta gluplje zbog toga ginuti ili ubijati, TO JE MOJA POENTA!!!!!

willie the scot

da,osim ako su drugi stalno u stanju pripravnosti da isucu nozeve...

lijepa bosanka

Vatrena....vatrena....rodila me majka takvu.......vatrenu :K......A jo¹ na ovoj vruæini,ma gorim...... :loptica

Ne znam ¹ta jo¹ da ka¾em....nismo mi htjeli ni da ginemo ni da ubijamo.....morali smo da se branimo...e to ti je poenta rata u Bosni....Srbi su ¾ivili za ideju multietnièke Jugoslavije,zemlje u kojoj ima mjesta za sve narode i nacije, o tome je ba¹ bilo rijeèi na sudjenju Slobi....jer to je bio jedini naèin da svi Srbi budu u jednoj dr¾avi....dok su ovi drugi htjeli svoju dr¾avu-Hrvati da obnove fa¹istièku,etnièki èistu  NDH,a muslimani da naprave islamsku dr¾avu u srcu Balakana ...a usput da poubijaju Srbe jer im stoje na putu...Amerima se to svidjelo da dobro prodaju oru¾je....
To ti je,brate.....to.....I na kraju ka¾u Srbi koji su svo to s***e doèekali totalno nespremni,neorganizovani(za razliku od drugih!).....genocidna nacija....kako da ne budem ljuta i razoèarana.... :`?

Ma ne mogu se ja na tebe naljutiti!!!! :wink: :>


@ willie  :*

rabrovac

VUK je mnogo naivan da bi bio politicar. Sve sto je pricao, sve nam se nazalost desilo. JNA se raspala, srpska vojska nije formirana, sve smo ratove izgubili jer je komunisticki rezim sve nase istine pretvorio u lazi. a tek ovi sada koji su seirili kad su nase ubijali na ibarskoj i po Budvi, njima je Legija heroj petog oktobra. Jedva krvnika osudise na 40 godina robije. valjda ce u Hajatu da mu naprave celiju samo da ne progovori ko su bili glavni silerovci i kome su davali zemunci dzipove. RAVNA GORA POBEDITI MORA, KAD TAD.
ZIVELA KRALJEVINA SRBIJA

willie the scot

vuk nije cetnik i gadi mi se sto se vuce po ravnoj gori.

Vampire 666

...niko danas nije chetnik...Vuk je verovatno malo naivan, ali za razliku od mnogih drugih ostao je uvek veran svojim principima...

vladimir

Quote from: willie the scot on 28-06-2006, 21:51:46
vuk nije cetnik i gadi mi se sto se vuce po ravnoj gori.

Tacno 100%!!! :)

Bred

Da se I ja malo oglasim. Prvo sto cu reci jeste da je sada I sa ove vremenske distance lako biti pametan I palamuditi ali svako treba da se vrati u tadasnje vreme I TADASANJU situaciju I zapita se sta bi on radio da je bio na mestu Milosevica, Karadzica I Maldica. Ja iskreno, da sam na njihovom mestu, a iz ove pozicije, gledao bih da se sto lakse izvucem iz sveg tog sranja I odem na pusto ostrvo iladim ya*a. Sta bilo kome treba da bude junak I heroj 2-3 godine a posle da se krije po planinama I pod zemljom ili da zavrsi kao Milosevic jadno I sramno I u mukama?! To ne razumem…
Karadzic, Mladic pa I Milosevic su nevinsca naspram svih drugih nasih protivnika u prosloj deceniji. U politici a I u ratu niko nije cist!
Sustinsko pitanje je da li smo mogli da izbegnemo sve sto nam se desavalo I nacin na koji nam se desavalo? Moje nmisljenje je da ne bi. Ili uz male modifikacije. Previse toga nije zavisilo od nas I kad prodju godine, I izbledi secanje na dejstvo nevladinih organizacija koji nam od dolaska “demokratije” serviraju da smo zlocinacki I genocidan narod, ljudi doci do tog istog zakljucka kao I ja
Haski tribunal je antisrpski I svako ko to ne uvidja treba da ide na lecenje ( poslednji je primer Nasera Orica )  ali je I takodje uslov za dalje evropske integracije I eventualno nasu svetliju buducnost tako da Mladic I Karadzic ce MORATI u Hag, svidelo se to nama ili ne.
Licno mislim da je DS najvece zlo koje nam se desilo. Cenim samo pragmatizam pokojnog premijera ali NIKAD ne mogu zaboraviti da se iz Nemacke zalagao za produzenje bombardovanja na jos 3 nedelje. Jos se secam tog snimka koji je emitovan prkeo VOA cini mi se…I pitanje je kolike bi nam stete donelo odvodjenje I gotovo izvesno osudjivanje Milosevica u Hagu ( ratna odsteta) od svih dobrih stvari koje bi premijer eventualno uradio…
Radikali su danas toliko jaki da im niko nista ne moze. I njihova popularnost raste. Da su demagozi-jesu ali s njima bar znas na cemu si. Uskoro ce biti u stanju da I sami skoro formiraju Vladu…Ono sto je gotovo izvesno jeste da EU ne bi odobrila izbor radikala I da bi to dovelo do stagnacija I izvesne izolacije, ne u pravom smislu reci, ali ako ne dobijamo pomoc to I jeste izolacija…
Sve u svemu nemam pojma za koga bih glasao. Najbolji je recept da kao u Italiji, na svaku godinu dana, biramo druge ljude na vlast, bar ce da strepe za svoje pozicije I tako bi se malo vise borili za interese naroda a ne samo I iskljucivo za svoj licni…




willie the scot

da,...tacno,...samo moram da dodam 2 stvari:1.u eu ulazimo kad papa kaze,znaci-nikad,2.zoran djindjic je isti tip politicara kao milo djukanovic,za sve koji se kunu u njega i njegovu viziju privatne drzave kazem neka malo posete cg...ja se sinoc vratio...rock bottom-crnogorci idu u tursku i grcku na more...eeeeeeeeej!!!!!!!!!drzava koja nije sposobna da privuce svoje gradjane kojima je more na pola sata...sad bi mi dobro dosao neki samoubilacki smajli...

Darker

Ja æu mnogo pre zaboraviti to zahtevanje za produ¾enje bombradovanja( za ¹ta, uzgred-budi-reèeno nisam ni èuo, ali verujem ti na reè) nego novèanicu od 500 milijardi sa kojom sam stajao u redu da dobijem max 1 hleb... Jel trebalo Èau¹esku da nam se desi ( sa meseènim sledovanjem od 100g salame i ostavljanjem liène karte kada se kupi jedan puter) pa da to ne zaboravimo, ili bismo i to zaboravili??? Trebalo je da nam produ¾e bombardovanje jo¹ duplo, da se ja pitam...

pereca

Ja mislila da smo ovde rekli sve sto smo imali.  :run

Darker

Te¹ko, baby, politika je kurva, a ¾elja za sexom je nepresu¹na (pogotovo u ovim godinama :> :> :> :>)