Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

Bred

#180

Darker, da li bi isto mislio I kad bi u tom produzenom bombardovanju stradao neko od tebi bliskih osoba?! Mislim da je tvoja, kao I Djindjiceva tadasnja izjava, duboko nepromisljena, nehumana I nekorektna prema svima koji su poginuli ili izgubili nekog od clanova porodice tokom bombardovanja

vladimir

Demokratija-neka hvala, dovoljno sam iskusio to na svojoj ko¾i.®iveo sam za tako ne¹to, ali sam shvatio da demokratija i za¹tita ljudskih prava ( na amerièki naèin ) nema razlike od tiranije, ovo prvo je samo lep¹e jezièki i stilski umotano.
Neka je laka zemlja onima koji su poginuli ni krivi ni du¾ni u bombardovanju i koji æe tek umreti od posledica istog...

Darker

Quote from: Bred on 30-07-2006, 02:04:12

Darker, da li bi isto mislio I kad bi u tom produzenom bombardovanju stradao neko od tebi bliskih osoba?! Mislim da je tvoja, kao I Djindjiceva tadasnja izjava, duboko nepromisljena, nehumana I nekorektna prema svima koji su poginuli ili izgubili nekog od clanova porodice tokom bombardovanja

Brate, ja NE VERUJEM DA JE ON TO REKAO!! A ako je rekao, u pravu je potpuno... Ko god da je poginuo, Srbi se neæe nikad opametiti, i dalje bismo furali trip da smo mi pobedili i ¹ta sad hoæe da nam uzmu Kosovo? I sliène nebuloze...
A ¹to se tièe antisrpskog suda, ne bih se slo¾io da je on usmeren protiv Srba... To je èista glupost i opet sindrom nebeskog naroda, kao mi smo velika mu*a pa su jbt èak i specijalan sud protiv nas otvorili!! Idi!!
To je ANTIGUBITNIÈKI sud, i to je vi¹e nego jasno, a mi pametnom Slobinom politikom izgubismo 4 rata i sve ¹to je moglo(zakljuèno sa Cg-om, Kosovom, a tu su uvek i Sand¾ak i Vojvodina)...I TO JE CELA POENTA!!!!!!!
Prekinite da sebi dajete toliki znaèaj, Evropu i svet boli k... savr¹eno za nas(Misli¹ da neki amer zna da ti otprilike ka¾e gde je srbija na karti????) sem kad se kurèimo...
©to se tièe amerièke demokratije, apsolutno se sla¾em, ali gledajuæi alternative, ipak biram nju...

lijepa bosanka

Quote from: Darker on 27-07-2006, 15:01:08
Trebalo je da nam produµe bombardovanje jo± duplo, da se ja pitam...

E drugar moj,
da se ja pitam ovakve i sl. izjave bi trebale biti ka¾njavane,jer to je jedini naèin da se ova na¹a nacija vrati na pravi put....

Ovako nesto ne bi trebalo da izjavi ni jedan stanovnik Srbije,bar ne zbog ¾rtava....

Ne mogu da vjerujem,Darker,da tako nesto mo¾e¹ pomisliti!!!!!!!!!!

Bred

Nisam znao Darko da si u sado-mazo fazonu :K Au al ti je omladina DSa isprala mozak… QQ!
LB. potpuno se slazem sa tobom, treba njega  :F :angel:

vladimir

Jao, do¹la nam ponovo LB!!! :>

Bred

Ne skreci sa teme, tu je Bic Boziji (LB) :cvet

lijepa bosanka

Odavno sam ja tu......
Samo vas posmatram!!!!!!  :police:
Nisam imala primjedbi,ali nisam mogla a da ne bièujem one koji nisu dobri......zato Darker  :F

Quote from: vladimir on 30-07-2006, 16:13:08
Jao, do±la nam ponovo LB!!! :>

Drago ti?? Ili ponovo smaram??  :wink: :)

©ta æu kad sam takva i volim ovaj moj "ludi" narod i naciju i dr¾avu.....

pereca

Pa si nas`o kurvu?! Pored toliko finih devojaka  :>

Darker

Quote from: lijepa bosanka on 30-07-2006, 15:01:10
Quote from: Darker on 27-07-2006, 15:01:08
Trebalo je da nam produµe bombardovanje jo± duplo, da se ja pitam...

E drugar moj,
da se ja pitam ovakve i sl. izjave bi trebale biti ka¾njavane,jer to je jedini naèin da se ova na¹a nacija vrati na pravi put....

Ovako nesto ne bi trebalo da izjavi ni jedan stanovnik Srbije,bar ne zbog ¾rtava....

Ne mogu da vjerujem,Darker,da tako nesto mo¾e¹ pomisliti!!!!!!!!!!

sestro slatka, pa de si ti nama??? slabo mogu Vladimir i Bred u politici da me isp**de???
Evo tebi jedan cvetak :cvet
A zbog takvih va¹ih razmi¹ljanja sve sam ubeðeniji da je gosn. to mo¾da i rekao i da je bio potpuno u pravu... Toliko svojim glupostima mo¾ete da izbacite ljude iz takta da mogu sva¹ta da ka¾u... dakle sve vi¹e se sla¾em sa dotiènom konstatatcijom, mada ni to ne bibilo dovoljno za neke da se opamete...
nemam veze sa omladinom DS-a, svaka stranka je ¾ivi ¹it, samo su neke malo veæi :K
Da, jedina normalna osoba za koju znam iz radikala(dakle da ne fura fazon-no¾ meðu zube, pa kolji sve ¹to nije srpsko, karlobag-ku*ac-virovitica, bar ne javno) je Maja Gojkoviæ :] :] :]
Mada ja da se pitam, ja bih nju izbacio iz stranke, kakav je to naèin da dozvoli drogirantski, strano-plaæenièki, domaæe-izdajnièki festival, ccc... :>

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 30-07-2006, 16:57:00
Quote from: vladimir on 30-07-2006, 16:13:08
Jao, do±la nam ponovo LB!!! :>

Drago ti?? Ili ponovo smaram??  :wink: :)

©ta æu kad sam takva i volim ovaj moj "ludi" narod i naciju i dr¾avu.....

Leba ti, zar stvarno mislis da mislim da smaras? :roll:
LB, mislio sam da se mi nacionalisti bolje kapiramo...Naravno da sam se obradovao sto si nam ponovo tu! :>
Konacno smo ponovo ujedinjeni protivu ovih "demokrata"!!! :~

lijepa bosanka

#191
Vladimire.... :cvet naravno da se kapiramo.....¹alila sam se...
mi moramo da se ujedinimo protiv "tih"  :wink: :>

Darker....hvala za cvjetiæ..... :cmok
Ja za Ðikija to ne znam da li je rekao i stoga ne komentari¹em....samo me ne bi iznenadilo.... :K
Ne znam odakle ti to za radikale da furaju taj fazon no¾ meðu zube i sl....prihvatio si propagandno ispiranje mozga nekim glupim frazama....Izvini,ali radikali su ubjedljivo pobjeðivali u Vojvodini,koja je multietnièka,pa ne èuh da je neko zaklan....A zna¹ li za¹to su pobjeðivali?? Zato ¹to jedini dr¾e do nacionalnih interesa,jedini dopu¹taju da jasno,glasno i ponosno ka¾e¹ da si SRBIN!!!!!! Tamo su Srbi mnogo ugro¾eni,jer manjine imaju prava bolja nego u matici.....ista stvar je bila sa Kosovom.....
I znaj svi su oni Maja!!!!!! Samo treba poèeti na njih gledati REALNO!!!!!   :wink:

Maslacak

Mali citat izvestaja iz Haga dok je Seselj bio svedok Milosevicu:
"Odgovarajuci na pitanje koje se ticalo njegove navodne izjave da bi svakome tko nije Srbin trebalo iskopati oci zahrdjalom kasikom, Seselj je potvrdio kako je vjerojatno i kazao nesto slicno, ali je insistirao na tome da se u svakom slucaju radilo o sali."

...crkoh od smeha...

Radikali su se samo malo pritajili sa "noz u zube" izjavama i uljudili se koliko su mogli, malo zamaskirali stavove da zvuce prihvatljivije i za manje radikalne ljude i ostali svet... ali vuk dlaku menja...

Darker

Ma pi**ice su oni postali, ja da ti ka¾em... Od kad nisu izneli nekog iz sale?? E bre, ©e¹elju nema ravnog, jadni vi bez njega kad istrune tamo... A neæe se vratiti, to je valjda i njemu jasno...
Bog te, mo¾da postanemo i normalna dr¾ava??? :confused: :hm
Ja mislim da bismo morali, sem ¹to æemo svi pisati æirilicom, obavezno sve reèi koje se nalaze kod nas u upotrebi-prevesti na srpski, pa èak i mesece!!!!
Hrvati su mi idol, najbolje da ¹to vi¹e lièimo na njih, time æemo najbolje pokazati ljubav prema svojoj domovini!!! Ili prema svom kretenizmu, idiotluku i debilizmu...
jeeeeeeeee, Srbija!!!!! :~ :~ :~ :~

lijepa bosanka

#194
Hrvati su ti idol!!!!! Eh drugar da su ti oni idol....ne bi ti i tebi slicni tako pricali.......kada bi znali da se ugledate na njih,ali ne po tome koliki su srbomrzci,nego kako se voli i postuje svoja nacija,bili bi i mi velika,jedinstvena  Srbija!!!!! Ali nas narod je pun izdajnika.....pun onih koji ce za saku dolara prodati i izdati najrodjenijega!!!! Kao da je neko bacio neko prokletstvo na Srbe!!!!! :][  :ohwell:
Brate slatki,ja ti zivim samo 20 km od Hrvatske,ali kod njih nema nikoga ko ce ovako pricati o HDZ-u,kao vi pojedini o SRS.... A kakva ti je politika te stranke??!! I ponavljam ja stvarno nisam clan ni jedne stranke...i ne vjerujem da cu skoro biti,ali kad vidim sta nam rade......poludim.....naglo "skrecem" desno!!!!!  :police:

Sto se Seselja tice...... o njemu sve najbolje mislim....covek je extra pametan.....i nadam se da ce ove u Hagu pokopati kao i na tom sudjenju Milosevicu......tu  se iznijela prava i jedina istina o ratu!!!!!!!!!!!!! Jer ako ih on ne unisti.....niko necee!!!!!
Nazalost ,i ja nekada pomislim da se nikada nece vratiti,jer ce ga oni dzelati tamo otrovati,objesiti....ili koji im je jos nacin ubijanja Srba...mozda vi,sto podrzavate taj sud znate.... :>

Darkeru,ajd nemoj da vise tupimo o tome....jednom cemo zasjesti ti i ja negdje i raspraviti.......ali ne zaboravi da sam sada u Bosni,gdje toliko pricaju o srpskim zlocinima....ovdje je toliki pritisak javnosti....uzas!!!!!
Pa kad ih Srbi tolike pobise....odakle ih onda ovoliko sada ovdje da se sepure.....sve su to auta nova najvise holandske tablice,pa francuske,svedske,novcanici pucaju,a prije rata za hljeb imali nisu....uf.... A sto im Srbi nastetise??? Ma poludim kad ih vidim.....  .grins.  To se ne moze rijecima opisati......to se mora dozivjeti....ta ogorcenost....bjes....tuga.....sve odjednom..... :'(