Politika I Njeni Izrodi

Started by Vampire 666, 09-06-2006, 12:59:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Da li ste simpatizer ili clan neke stranke?

Demokratska Stranka
8 (34.8%)
Demokratska Stranka Srbije
0 (0%)
Srpska Radikalna Stranka
2 (8.7%)
G17+
0 (0%)
Srpski Pokret Obnove
1 (4.3%)
Neka Druga
2 (8.7%)
Nijedna
10 (43.5%)

Total Members Voted: 22

Darker

Quote from: Vampire 666 on 11-06-2006, 15:25:19
Aj ne smarajte vishe s tom crkvom. Modernoj drzavi ne treba crkva kao deo vlasti i tacka! end

Idem da potpishem ovu peticiju za zabranu radikala...nije demokratski al' je lekovito za Srbiju...
E danas sam proèitao da postoji... Ali sam se pokidao od smeha,92. SPS pokrenuo inicijativu za ukidanje SPO-a, ©e¹elj bio protiv, danas G(ay) 17+  pokreæu inicijativu, a Vuk protiv :> :> :> :>
Ludi Srbi skroz...
A od prièa da je samo SPC miroljubiva mi se bljuzga... A ¹ta je sa onim izrodom ¹to je blagoslovio ©korpione???
Za vraæanje u srednji vek imate SVIBOR, nas ostavite u 21.-om...
Ne verujem u zabranu radikala, nego u ujedinjenje demokrata...
Inaèe, radikali imaju toliku podr¹ku, jer svi koji bi glasali protiv njih su jo¹ davno zapalili preko...
I da, Kosovo je srce Srbije i te fore, jel da??buhahahahahahahhahaha

willie the scot

iz svakog ugla vreba dragan kojic keba...zahvaljujuci vama koje boli k***c za drzavu radikali jacaju.pamet u glavu...budimo ljudi...iako smo srbi...

lijepa bosanka

Darker,a znas li da je papa proglasio blazenim najgoreg ustasu...Alojzija Stepinca,koji je pobio na hiljade Srba?! >:(
I sta kazes za Islam i njihov sveti rat iliti dzihad?
Ma ti  covjece kao da postojis da gazis i kritikujes Srbe i sve sto je Srpsko?!  Zasto?

Darker

So what? Mi smo savr¹eni i nebeski??? Zato smo tu gde jesmo, u nebeskim go**ima...
QuoteMa ti  covjece kao da postojis da gazis i kritikujes Srbe i sve sto je Srpsko?!  Zasto?
buhahahahhahahahahahahahhahahahahah
Lepo ja ka¾em, Kosovo je srce Srbije, a Srbiji su granice Karlobag, Virovitica i ne znam ¹ta be¹e ono treæe... Pa pogledaj koliko nas sad ima u tim granicama... A tada nije bilo "manekenèiæa" na vlasti... A doðu radikali, ostadosmo na Beogradskm pa¹aluku... jeeeeeeeeeee
Slobin i ©e¹eljev patriotizam su nas upropastili... Potpuno... End.
Kakve veze ima katolièka crkva i papa sa onim ¹to sam ja rekao???? Kakve veze imaju muslimani?????? Aloooooooooo!!!! ja govorim o nama!!Za¹to menja¹ teze??? Kao kad se govorilo o ©korpionima... A koliko su oni na¹ih, bla bla... Pa ne govori se o tome, nego o nesposbnosti na¹oj da priznamo zloèin, ¹to je 1000x stra¹nije za mene, nego svi zloèini koje su poèinili protiv nas... Jer ja danas u SRBIJI MORAM da ¾ivim sa tim zloèincima i mafija¹ima, koji su op¹te prihvaæeni i slavljeni... Ejjjjjj, neko slavi ubicu???? Pa to, izvini, za mene nije normalno...
Prvo poèisti u svom dvori¹tu... A o manekenèiæu koji nije i¹ao u bratunac, bih dodao samo da je i¹ao tamo kada i u Srebrenicu. NA godi¹njicu zloèina, a ne u sred jeseni, kada se u Bratuncu ni¹ta nije desilo... A radikali su tada skupljali jeftine politièke poene, i neopisivo mi je odvratno kada se politièki poeni skupljaju na neèijoj patnji...

lijepa bosanka

Izvini.....nije isao....mozda je samo prosao!!!! :/ A zar on nije kao primarno trebao da ide u Bratunac,a onda da svrati i u Srebrenicu....koja je apsolutno iscenirana!!!!! Jasno se vidi na snimcima da su zene i djeca deportovani sa tog mjesta!!!! A oni sto su pucali na VRS prosli su kako su prosli....
A katolicka crkva i papa imaju mnogo svog udjela u svim strahotama koje su ucinjene mom narodu!!!!
U Srbiji ne mora da zivi niko ko ne zeli,a i ne trebaju nam takvi!!!!
Sto se zlocina tice.....mislim da je najvise Srba dosada priznalo zlocine i optuzeno za njih....ma jesi li ti covjece ikada pogledao sudjenje Slobi,jesi li vidio kakve gluposti pricaju,kakve glupe svjedoke dovode?! Alooooooo....pa ispade da su samo Srbi pucali,granatirali,ubijal....Ispade da je moj otac pucao sam na sebe...na svoju djecu....svoju kucu zapalio...i sl!!!!
Molim te da ne lupas gluposti!!!!! Kao sto si rekao bila sam direktna zrtva....i malo pstovanja molim!!!!

P.S.Zao mi je sto je ovako malo razbacano,ali nemas pojma koliko mi toga prodje kroz glavu....koliko toga bih imala da kazem....ali kad pocnem da pisem onda mi se neke misli izgube... :ohwell:

pereca

Svaka ti je pametna, Bosanko.  :[

Nazalost, o ovakvim stvarima najglasniji su ljudi koji su medijima obavesteni o pomenutim desavanjima. A znamo kako funkcionisu mediji i da tu najmanje ima objektivnosti. Ipak su neki od nas sve ovo o cemu pricate osecali na svojoj kozi i nasi ocevi nisu bili ni Sloba ni neko od aktuelnih demokrata, nisu imali licne interese, osim onih da se izbore za gole zivote svojih porodica, svog naroda i da sacuvaju svoje kuce. Stoga im verujem svaku rec koju kazu, a i sama sam imala dovoljno godina da budem svesna toga sto se dogadjalo oko mene.
Ljudi, u pitanju je bio rat, svasta se desavalo. Svega na svim stranama, a sad samo mi treba da priznajemo, samo mi da ispastamo. Hrvati ulaze u EU, ma da oni su jadni sve vreme tuzno gledali kako Srbi kolju i odmahivali glavama. Postoji u mom kraju mesto koje se zove Bocinja, u kome su poklali sve Srbe - sve do jednog, i tek rodjene bebe, izmasakrirali, leseve vezali za traktore i vukli naokolo. Onda su ih slozili na gomilu, pa je dosao Alija da im cestita na obavljenom poslu, da kaze da se tako brani sveti Dzihad. I sve to je snimljeno i emitovano. U tom mestu i dan danas u srpskim kucama zive mudzahedini u procentu od 100%. Tu je jedna od baza Al Kaide. Opstepoznata stvar!!! Pitate li se da li iko reaguje na to? Ne reaguje, naravno. Nema pritisaka na Federaciju od strane EU, ali ima pritisaka na Srbe. Da se odreknu svoje vojske, da se odreknu zastave i himne. Pa ako oprastamo jedni drugima, zasto im bode oci nasa zastava i usi nasa himna. Mi se protiv njihovih simbola nismo bunili. Brinemo samo o nasima. To je osnovno ljudsko pravo, koje je nama uskraceno iako uredno po sporazumu imamo entitet i pravo na simbole i vojsku.
Za taj entitet, na koji smo uzasno ponosni, izborili su se Mladic i Karadzic. Srbi u Bosni ih ne smatraju zlocincima, upravo zato jer su oni ti koji su svojim ocima gledali sta se desava i znaju da oni nisu ono za sta ih okrivljuju. I ne znam koji bi normalan covek podrzavao Haski tribunal, kada pogleda na sta se on svodi. Kazete, treba Mladic da se preda, zarad boljitka Srbije. Kako Srbija misli o njemu, mozda nije ni zasluzila da se jos jedan zivot za nju da.
Samo u Srbiji jedva cekaju da izruce svoje ljude. Ostali su jedinstveni, brane svakog svog coveka, koliko god da je kriv. I ja ih razumem. Ali nikad necu razumeti nas. O kom jedinstvu Srba mi pricamo.
Dajemo svoj nacionalni identitet, stidimo se toga sto smo, sami sebe smatramo za najgori sljam - samo da bi rekli: Evropo u pravu si, a sad nas primi pod svoje. Da li Evropa treba da prihvati jedan takav narod? Pa niko tamo nije lud. Prodali smo sami sebe, sta bi sa drugima. Ovako smo idealan narod za manipulacije, radimo sto god da nam kazu - sta ces bolje.
Moje je misljenje da u Srbiji ne postoji nijedan politicar, nijedna stranka koja nije izmanipulisana, izgubili su se usput vredni ciljevi. Djindjic je mozda bio jedini koji je tu nesto mogao da uradi. Ali njega vise nema, ni u glavama njegovih naslednika koji njegov lik koriste za licnu promociju. To dovoljno govori o njima.
Mislim da smo svi mi ovde vrlo mladi, vrlo izmanipulisani i mnogo ce vode Dunavom proteci dok ne budemo jedinstveni. Da bi bili jedinstveni, treba da postanemo ponosni sto smo Srbi, da se ne stidimo svoje istorije, svoje kulture. Nismo nebeski narod, ali smo i te kako normalan narod, vredan narod, kulturan narod.

Nisam clan ni simpatizer nijedne politicke stranke u Srbiji, ali sam Srpkinja, ponosna na svoje poreklo, svoju istoriju, svoju pravoslavnu veru, smatram da ni u cemu ne zaostajem za ljudima iz Evrope i to cu svugde glasno da kazem.
I zato te postujem Bosanko i nadam se da ce u ovoj zemlji biti vise ljudi koji ce misliti iskljucivo svojom glavom i biti ponosni na to sto jesu, ma koje veroispovesti bili.

cvjetic

pereco,ti si najbolje rekla sta mislis i slazem se sa tobom! ja znam sta je rat i kad strahujes da li ce tata da se pojavi na vratima vise ikad!jedina moja sreca je sto nisam morala dvokomponoa ostavim svoju kucu i sve svoje,a na tome hvala arkanu,sta god za njega pricali,on ce uvijek biti heroj u mom gradu,jer nas je vratio kucama!a koliko vidim,lijepa bosanka nije imala srece kao ja,i ja shvatam njeno razmisljanje,to je sasvim normalno!ljudi ovde su prezivili i bombardovanje,znaju sta to znaci,ali ne moze to bas da se poredi!moj otac je doktor,i kad je pocelo kod nas,muslimani su ga drzali tri dana zarobljenog u bolnici da lijeci njihove!a moja majka kod kuce sa dvoje male djece,ne zna za koga vise da strahuje nas ili njega!ali on i dalje smatra jednom od svojih najvecih duznosti to sto je isao po najgorim ratistima kad je trebalo!a sto se tice nasih djedova,moj otac nije vidio svoga oca jer se borio sa cetnicima,gdje ga je srce vuklo,gdje vuce i mog oca i mene!ali za cetnicima NIKOLE PASICA,a ne ovim novokomponovanim koji po svaku cijenu dizu rejting,i kao sto je neko vec rekao,na tudjoj nesreci!zato radije biram demokrate,koji pravilno misle,ali nemaju muda kao njihov pokojni lider da ustanu protiv mafijaskog rezima!uostalom,on je to pokusao,i sta mu se desilo!zao mi je ove srbije,ali mi je vise zao njegove porodice i djece!a kakvi smo mi govori to sto ima ljudi koji se usude da pljuju i njega,ukljucujuci i te radikale!e zato ih ja ne volim,a najvise ne volim sto ce mi uskoro trebati pasos kad budem za vikend isla kuci!i sta reci na sve ovo?????

lijepa bosanka

#67
Quote from: pereca on 11-06-2006, 18:57:55
Svaka ti je pametna, Bosanko.  :[

Nazalost, o ovakvim stvarima najglasniji su ljudi koji su medijima obavesteni o pomenutim desavanjima. A znamo kako funkcionisu mediji i da tu najmanje ima objektivnosti. Ipak su neki od nas sve ovo o cemu pricate osecali na svojoj kozi i nasi ocevi nisu bili ni Sloba ni neko od aktuelnih demokrata, nisu imali licne interese, osim onih da se izbore za gole zivote svojih porodica, svog naroda i da sacuvaju svoje kuce. Stoga im verujem svaku rec koju kazu, a i sama sam imala dovoljno godina da budem svesna toga sto se dogadjalo oko mene.
Ljudi, u pitanju je bio rat, svasta se desavalo. Svega na svim stranama, a sad samo mi treba da priznajemo, samo mi da ispastamo. Hrvati ulaze u EU, ma da oni su jadni sve vreme tuzno gledali kako Srbi kolju i odmahivali glavama. Postoji u mom kraju mesto koje se zove Bocinja, u kome su poklali sve Srbe - sve do jednog, i tek rodjene bebe, izmasakrirali, leseve vezali za traktore i vukli naokolo. Onda su ih slozili na gomilu, pa je dosao Alija da im cestita na obavljenom poslu, da kaze da se tako brani sveti Dzihad. I sve to je snimljeno i emitovano. U tom mestu i dan danas u srpskim kucama zive mudzahedini u procentu od 100%. Tu je jedna od baza Al Kaide. Opstepoznata stvar!!! Pitate li se da li iko reaguje na to? Ne reaguje, naravno. Nema pritisaka na Federaciju od strane EU, ali ima pritisaka na Srbe. Da se odreknu svoje vojske, da se odreknu zastave i himne. Pa ako oprastamo jedni drugima, zasto im bode oci nasa zastava i usi nasa himna. Mi se protiv njihovih simbola nismo bunili. Brinemo samo o nasima. To je osnovno ljudsko pravo, koje je nama uskraceno iako uredno po sporazumu imamo entitet i pravo na simbole i vojsku.
Za taj entitet, na koji smo uzasno ponosni, izborili su se Mladic i Karadzic. Srbi u Bosni ih ne smatraju zlocincima, upravo zato jer su oni ti koji su svojim ocima gledali sta se desava i znaju da oni nisu ono za sta ih okrivljuju. I ne znam koji bi normalan covek podrzavao Haski tribunal, kada pogleda na sta se on svodi. Kazete, treba Mladic da se preda, zarad boljitka Srbije. Kako Srbija misli o njemu, mozda nije ni zasluzila da se jos jedan zivot za nju da.
Samo u Srbiji jedva cekaju da izruce svoje ljude. Ostali su jedinstveni, brane svakog svog coveka, koliko god da je kriv. I ja ih razumem. Ali nikad necu razumeti nas. O kom jedinstvu Srba mi pricamo.
Dajemo svoj nacionalni identitet, stidimo se toga sto smo, sami sebe smatramo za najgori sljam - samo da bi rekli: Evropo u pravu si, a sad nas primi pod svoje. Da li Evropa treba da prihvati jedan takav narod? Pa niko tamo nije lud. Prodali smo sami sebe, sta bi sa drugima. Ovako smo idealan narod za manipulacije, radimo sto god da nam kazu - sta ces bolje.
Moje je misljenje da u Srbiji ne postoji nijedan politicar, nijedna stranka koja nije izmanipulisana, izgubili su se usput vredni ciljevi. Djindjic je mozda bio jedini koji je tu nesto mogao da uradi. Ali njega vise nema, ni u glavama njegovih naslednika koji njegov lik koriste za licnu promociju. To dovoljno govori o njima.
Mislim da smo svi mi ovde vrlo mladi, vrlo izmanipulisani i mnogo ce vode Dunavom proteci dok ne budemo jedinstveni. Da bi bili jedinstveni, treba da postanemo ponosni sto smo Srbi, da se ne stidimo svoje istorije, svoje kulture. Nismo nebeski narod, ali smo i te kako normalan narod, vredan narod, kulturan narod.

Nisam clan ni simpatizer nijedne politicke stranke u Srbiji, ali sam Srpkinja, ponosna na svoje poreklo, svoju istoriju, svoju pravoslavnu veru, smatram da ni u cemu ne zaostajem za ljudima iz Evrope i to cu svugde glasno da kazem.
I zato te postujem Bosanko i nadam se da ce u ovoj zemlji biti vise ljudi koji ce misliti iskljucivo svojom glavom i biti ponosni na to sto jesu, ma koje veroispovesti bili.
:] :] :] :] :] :]
Svaka cast!!!! Moram ti priznati da si mi izmamila suze...... :'(
I ovaj tekst bi neki trebalo vise puta da procitaju da bi ga razumijeli....

O Bocinji sam im pricala....ali nisu mi vjerovali.....ja znam sta se tamo desilo....i sta se desava....

:[ za moju pametnu zemljakinju....

lijepa bosanka

Cvjeticu....ako budu radikali(mozda cak i DSS) imali ikakvog uticaja....nece dopustiti...da ti,pereca,ja ...idemo kuci sa pasosima,vizama....
I za pravo skolovanja na budzetu mi trebamo prije svega da budemo zahvalni Seselju.....on se izborio za to....
Ja ga zbog toga mnogo gotivim...covjek je extra pametan... Kazu da su studenti na pravnom u velikom broju posjecivali njegova predavanjima....ima svoju ideju godinama...bio i po zatvorima zbog nje...i sada ga maltretiraju...ali on se ne odrice svoga....nije po onoj poznatoj srpskoj: "prodao vjeru za veceru!!" Ne mogu ga kupiti...ima petlju svima da kaze sve...Ali najjaca mu je :"hvala,majstore!!" :lol: :lol: :lol:

I opet ponavljam da nisam ni u jednoj stranci....i ne planiram da budem....jer svakoj mogu naci i dobru i losu stranu....



cvjetic

seselj,respect!njega ne ubrajam uopste u neku kategoriju,on je sam za sebe! :W

lijepa bosanka

Quote from: cvjetic on 11-06-2006, 19:45:36
seselj,respect!njega ne ubrajam uopste u neku kategoriju,on je sam za sebe! :W
e sad smo ponovo dobre... :wink: :lol: :lol:
zasluzila si  :[


willie the scot

#71
ili na ozrenu...svetsko prvenstvo u loptanju srpskim glavama...a po broju-najveci zlocin-genocid nad srbima u sarajevu-10000 srba sistematski muceno i ubijeno,danas kada se traga za ostacima tih ljudi da se sahrane sulejman tihic kaze da su to lesevi muslimanske djece i jos jedna cetnicka provokacija...malo zatim na mjestu te najvece masovne grobnice srba(kod sarajeva)gdje je trebala da pocne ekshumacija nice gradiliste...sto se tice snajperista po sarajevu:moja tetka ubijena snajperom u dvoristu pravoslavne crkve(na cijoj ogradi danas stoji zelena reklama za hajneken,cisto da se zna,srbi mars odavde),to za one koji nisu culi ni za sta vise od ono na b92: srpski snajperi sire teror medju nevinim stanovnistvom...a o bratuncu i kravici da ne govorim-za pravoslavni bozic naser oric sa svojima iz jedinice el mudzahid obrce srbe na raznju...sta se desavalo i jos uvijek desava u hrvatskoj i na kosovu svaki dan ubistva,tuce...za sve koji su bili u tim podrucjima nije bilo izbora:ja nisam cetnik,ja nisam nacionalista nemojte mene...bio si srbin-kriv si...da se bilo ko od vas gospode liberal-demokrata nasao u tim krajevima dobio bi zasluzeno klanje bez obzira na godine...

pereca

Ja sam sa Ozrena i da bilo je toga dosta. I Bocinja je na Ozrenu. Pa vi sad vidite koliko zlocina na tako malom prostoru.
Napominjem, da Srbi tu nisu napravili nijedan zlocin, a bili su vecinski narod.

cvjetic

ej,moj momak je sa ozrena porijeklom!vidis ti to!jeste  :OFF ali sam morala da kazem! :)

willie the scot

odlucio sam...zenim bosanku... :.pa vi sad vidite... :wink: