Moj najveci blam (u zivotu) iliti "Nebo, otvori se, Zemljo, progutaj me"...

Started by hulio_salinas, 03-12-2006, 11:31:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Masha

Buahahaha, ja sam, svojevremeno, napisala jedan svoj, ali se nekako zagubio  :K. I tad rekoh, ne blamiram se bas mnogo cesto, ali kada se blamiram - blamiram se kvalitetno  :K

tarantulica

Quote from: Al-Jasmina on 12-12-2007, 23:00:18
a i kad razvalim na ledja na ledu,
ja se prva ismejem na svoj racun...

Prvi sneg ove zime, vikend, ja idem kod zubara... Pogledam kroz prozor i pomislim kako nije ba¹ napadao sneg i kako mogu da idemu èizmama na ¹tiklu... Doðem do jedne nizbrdice i polako kreæem da silazim, jer sam shvatila da je ispod tankog sloja snega led... I onda, kao u crtanom filmu, dune vetar i ja krenem da klizam nizbrdo... I ne mogu da stanem... Ljudi, koji su tuda prolazili su me zaèuðeno gledali, a onda se na 10 m ispred mene pojavila bakica, visoka metar i jagodica, spustila je ceger koji je nosila i povikala:"Ne brini, JA ÆU TE UHVATITI!!!", ¹to je navelo sve prisutne na smeh    :>

Masha

Tarantulice, zamisljam scenu  :K. Sledeci put stavi kamencice u dzep, za svaki slucaj  :K

Bred

super baka  :K :K :K

Quote from: slobokv83 on 12-12-2007, 17:10:02
Silina vode mi je odnela sorc-jedini odevni predmet na meni.Ostadoh go,jedino patike na meni.Ne moram da vam kazem da manifestacija obuhvata preko deset hiljada ljudi(sada je to mnogo vise).Isplivam na obalu,a ono koprive od dva metra svuda oko mene.Sta cu,pravo kroz njih.Pobegoh malo u sumu i razmisljajuci shvatim da je jedini nacin da odlomim grane draveca i da obavijem bas kao Homer Simpson.Krenuh pored obale da trazim pomoc ljudi.Niko ni da cuje.Tek na kraju,jedan sredovecni par kad me je video izgrebanog i ozarenog(recimo da sam bio mnogo crven) ponudi mi pomoc u vidu sorca i majice jer zive blizu obale.To nije sve jer jedini sorc koji je zena nasla bese neki pink boje uzak skroz(necu da vam kazem sta su mislili ljudi oko mene),al daj sta das.Odvezose me na stanicu,dadose mi pare za bus i tako ja stignem na cilj pre ovih mojih.Uvece u kraju sam mogao da cujem razne price o meni-tipa "a zato je on nosio onaj pederski sorc(to su obicno govorile cure)".

skoro se nisam ovako posteno ismejao!! :siza:  :pljes: :pljes: :Bog

Quote from: sandric on 12-12-2007, 22:27:56
Uh, ja sam rekorder u blamovima....Mada najupecatljivija situacija je bila kada sam krenula sa drustvom u market i oni ulaze kroz vrata a ja sam se cela zalepila za izlog jer sam pomislila sa su vrata otvorena,svi iz radnje su me zoom pogledali ali je staklo prezivelo

hm,da. stambena zgrada sa staklenim vratima. 2x sam prolazio kroz ista u roku od god dana. otad vise niko ne zatvara vrata da ne bi placali troskove ponovnog postavljanja stakla  :K :K :K

Masha

Nije se izgubio moj blam  :K. Samo, bio je napisan u jednoj slicnoj temi. Posto sam se vec izreklamirala  :K prekopiracu ga i ovde. Dakle, osvanuo je jedan lep i suncan dan i ja odlucim da ga provedem sa drugaricama u ispijanju kafice u nekoj lepoj bastici. Skockam se ja i krenem polako duz svoje ulice koja je, by the way, vrlo prometna i puna kafica. Idem ja tako, sa sve naocarima za sunce, i primecujem da me ljudi koji prolaze pored mene zagledaju i sto me vise ljudi tako zagledne ja sve ponosnije idem dalje, a u mojoj glavi se odvija prica tipa - pa dobro, dopadljiva sam, sto kaze moja drugarica, pustena plava kosa (tada sam jos uvek bila plavusa), naocari za sunce, suknjica, nije to nista cudno. U jednom trenutku jedan, takodje, vrlo dopadljiv decko prolazi pored mene i par sekundi posle toga cujem: "Izvini...." Ja se okrenem i vrlo ponosno kazem: "Da, izvolite". Dopadljiv decko: "A jesi li ti zaista zelela u tim papucicama da izdjes napolje?" Ja pogledam dole i imama sta da vidim - ja u kucnim papucicama, znate onim od somota sa medama, srcima i slicnim detaljima, sarenim da ne mogu biti sarenije. Ljudi, ja svoju facu u tom trenutku nisam videla, ali komentar tog decka mi je sve rekao: "Pa dobro, nije bas toliko strasno".  Najgore je bilo vratiti se do kuce znajuci sta imam na nogama.

Al-Jasmina

 :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Kad sam bila malecka,
ostrvo Cres
moja mama celo jutro oteze s odlaskom na plazu...
Tetka se smorila i izasla ispred.
E sad dolazi biserni deo...ja na terasi malo nadrndano pakujem kanticu, masku za ronjenje i mrezu za hvatanje kraba, jer i meni se juri na plazu kad tetka odozdo dovikuje : "Pa dobro, sta ti majka radi vise?"
Ja otrcim unutra i kuckam na vrata kupatila i pitam:
"Mama tetka pita sta radis?"
"Mama piski"  :> :> :> :>

Trcim na terasu i vicem iz sveg glasa:
" Maaamaaaaaaaa piiiiiiiiiiiiiskiiiiii"
Tetka dole mase rukama kao da se brani od komaraca
valjda da me spreci da izvalim jos neki detalj.
Prolaznici pocinju da se komiraju od smeha,
ja gore lagano :stid: jer ukopchavam da nije trebalo to da  kazem  :)): :)): :)): :)):

Bred


pig_am_am

...ko moja kad se sestra javila na telefon i rekla "mama se*r"  :>

Bred


Al-Jasmina

 :> setih se jos jedne situacije.
Moja sadasnja kuma bila kod mene
pravila sam pizzu zasmejavala je preko sanka
u fazonu: "Evo ti tanjir" pa se pravila da cu da joj ga dobacim kao frizbi...
I tako sam jedno 15-ak minuta izvodila stosove,
ona se slatko smejala
kad zvoni neko na vrata.

Ponesena celom situacijom vrlo samouvereno otvaram vrata i izvirujem samo glavom u horizontalnom polozaju, pritom to duga kosa koja pada jos vise istice, i izgovaram otegnuto : Daaaaa?  :>

kad ono vrlo mlad, vrlo lep postar  :)):

Zbunjen...
ja :stid:  :lol: :lol: :lol: :lol:
Mislim, koga sam ocekivala?  :wall:


dirigent

Razgovor izmedju mene i mame u prepunom autobusu kad sam imao 4 godine

-Mama, mama jel ce veceras opet da dodje ona musterija?....

Mama cuti...

-Mama ,mama , a sta mislis da nece da dovede i jos nekog prijatelja sa sobom?

    ...  U pitanju je dvorisni macor koji se svako vece kroz prozor kuhinje (u suterenu) uvuce i trazi nesto za klopu  ...

--
Ispit iz predmeta etnomuzikologija...

     Nakon prilicno dobrog odgovaranja ne znam ni sam kako profesor me upita

  - Kako se zove kolega nauka koja se bavi izucavanjem...?

     sa moje strane zamuckivanje i tajac...

   odgovor koga nisam mogao da se setim je bio ETNOMUZIKOLOGIJA!