Surfovanje olak¹ava studiranje

Started by Bred, 05-12-2006, 13:49:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Darker

Pa to je u principu taèno, ali zamisli x puta iskopiranu pisanu skriptu, koja je skenirana, pa uploadovana, pa skinuta i ¹tampana... Sunce ti, na ¹ta bi to lièilo... :shock :K

Bred

Pa nisu sve skripte kopirane milion puta :wink:

hulio_salinas

KI
Extra si ono rekao posle LM... Stvarno je to to... Pa zato sam ja i dosao na parce raja na zemlji... Ljudi su kao starija braca... i sestre...  :Bog

Smrda

eto...kad Ki kaze da se ne sekiras onda je ok...
a ja kad kazem...nista....ccccc..... :confused:
hehehe.. :wink:

nego,meni to malo nije jasno...zar nema D poentu?
i glupo pitanje ali zasto je to tesko izvodljivo,samo zbog (ne)volje kolega ili ima tu i nekih tehnickih caka?
ja se izvinjavam na glupim pitanjima,ali mi mala deca slabo znamo racunare... :stid:

hulio_salinas

smrdo  :cvet
zasto je tesko izvodljivo? pa...
koliko ima studenata? od koga uzeti skripte? koliko predmeta ima? koliko predavanja ima? kako skupiti sve na jednom mestu? ko ce to da uredjuje? ko ce to da plati?

prof Ristovski nam je rekao: "Ne postoje glupa pitanja! Samo glupi odgovori..."

Smrda

znaci u pitanju su organizacija studenata,kao i uvek kod nas...
ok...taj deo za pare mi je jasan....:)

hulio_salinas

pa naravno da je organizacija u pitanju... (da se razumemo: ne studentska org FF  :wink:)... Treba nam vodja... Lider koji ce pokrenuti citavu stvar...

Smrda

a God se ucutao?
heheh...
ma kapiram te...to je najtezi deo posla...

Bred

Dzabe od God-a ako nema studenata koji ce da prilegnu. Ne moze God sve sam. :K

hulio_salinas

GOD moze da pokrene celu pricu i da okupi sposobnu ekipu koja ce sa njim ideju da sprovede u delo! Samo treba pocetna varnica...

Bred

Evo ja vec varnicim http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=3849.0
Npr poceo sam da kopiram tekst sa slajdova sa predavanja iz patofize u word format jer ce tako biti preglednije i jeftionije studentima da to iskopiraju.
Pitanje je koliko ima zainteresovanih ljudi posto bi to bio cisto "fizicki: i krajnje dosadan posao a ipak bi oduzimao dosta vremena...