Toxini - I kolokvijum

Started by milena_dj, 12-12-2006, 17:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mikele

Коликвијум је по мени био тежи од оног претходног,али ја ипак гајим наде да ћу положити.
Ја сам чуо да ако се сада не положи,онда се гањају асистенти да нас испитају усмено :hmm :hmm :hmm
Све лепше од лепшег :wall: :wall: :wall:

mrvka

Au,èega sam se sve nagledala veèeras. :pljes: Slu¹ajte samo ovo.Prilazi nama asistentkinja sa pitanjem kakav je to naèin da tako komentari¹emo test i za¹to;jel bio te¾ak?  :plez Naravno ¾elela je samo da èuje mi¹ljenja studenata da nam izaðe u susret.ALO,ma nemojte molim vas vi¹e da mi izlazite toliko,jer se bojim,da vas od te va¹e predusretljivosti sluèajno ne nagazim:batina :djavo  :djavo OK,iskreno gotivim ovu asistentkinju,jedinu èini mi se normalnu,ali opet preterali su.Posle mog malo podignutog tona izvadila je test i poèela da komentari¹e.E,pa drage moje kolege,obja¹njenje za pojedina pitanja ¹to se tièe AAS,Pb u gorivu ili slièno nalaze se u Mokranjcu,ali pored onih 30 str,trebalo je nauèiti jo¹ i sve otrove koje smo radili.  :namcor Oprostite molim vas ja sam malo gluva,nikad èula.  :wall:  :wall: A zatim vrhunac,sva druga obja¹njenja za metanol,ne mogu se vi¹e ni setiti jo¹ nekih tupavih pitanja,komentarisano je na uvodnim predavanjima.Stvarno ne razumem,da li sam ja toliko odlepila ili se otrovala od ovog praktikuma,ali ja to nisam svojim oèima videla,a i oni koji su to imali rekli su mi da je to bila pro forma.  :Bog  :bljak: Ne znam ¹ta bih vam vi¹e rekla,sem sreæno.Ja gajeæi tih nada na ovom faxu imam èitav rasadnik,tako kome treba,bez ustruèavanja nek mi se obrati. :wave: Iskreno mislim da smo svi veæ siti ovog poni¾avanja i  :neee u poslednjoj godini,koja bi pri tom trebala da nam ostane u seæanju.E,pa i te kako æe ostati.  :PI A kako vam se sviða to ¹to se ne zna ¹ta æe biti sa ljudima koji padnu?!Simpatièno zar ne!?!  :plez  :namcor  :djavo

mikele

Ја сам данас исто то констатовао,да смо ми изгледа требали да научимо све отрове које смо радили на вежбама,али из Мокрањца.
Ма нећу више да се замарам са тиме. :nonono: :nonono: :nonono:

Bred

No comment,i'm still in shock!!!

Enea

a predstavnik za petu godinu se jos uvek nije pojavio?

a i da jeste...kome bi se obratio?

sta je sa dekanatom?

mislim gde sada idu te molbe,zalbe,primedbe i ostalo...
(znam da je stefan u neko doba razgovarao sa prof,i sta ste dobili...eh koliko bi se ljudi resilo ove bede,
da su tada spustili kriterijum,za samo 1 poen..)

moj predlog je:sastavite molbu,skupite sto vise studenata da je potpise,pa u dekanat...

eto.
da je grupica studenata lose prosla,pa i ajde...ali ja kapiram da je u pitanju oko polovina generacije.


Bred

nista od toga sto je stef isao.
nisu spustili kritetijum.

stef

 Jbga, obecale su laksi test, kao u fazonu svi cete poloziti...Nemamo dekanat, tako da moramo sami da se borimo.Videcu sutra ili prekosutra da odem ponovo do Matovicke da je pitam sta se desava ako neko padne i da nekako spustim kriterijum ako je moguce.Ne razumem sto je takav test, nikada nisu bila pitanja za otrove iz Mokrog...A vaseg predstavnika nalemajte dobro kad ga vidite! Ne znam ko je, ali ocito da ga ne zanimate...

mikele

Еј стварно јел неко зна ко је представник за 5 годину? .grins. .grins. .grins.
И када се то поново бира? :hm :hm :hm
Мало сам отишао у  :OFF ,али није страшно не? :luda :luda

xxx

ovo je bruka i sramota,sta se desava...prvo ovo je po meni mnogo tezi kolokvijum nego prethodni...kakva su bre ona pitanja za trovanje metanolom-infuzija glukozom i infuzija bikarbonatom...pa onda one glupave ispiralice...ne mogu da verujem sta se desava,pa ljudi nama treba samo polozen kolokvijum da krenemo sa vezbama,a ne neko oslobadjanje...ovo je uzas...kakva pitanja iz uvodnog predavanja,pa i to uvodno predavanje je ass una "odradila"...pa sta zamislja i ova plamenac sto kao izigrava neku strogocu na kolokvijumu...sramota...osecam se tako jadno na ovoj petoj godini,kao ni na jednoj do sada...kao da smo niza rasa...pa sta smo mi kreteni,imbecili..da se sa nama tako postupa... i  na ovaj nacin...stvarno treba vise svi da se pobunimo i da stanemo ovom teroru na put...a ne kao i uvek da se pojavi sacica ljudi,jer su ostali polozili i boli ih uvo za ostale...ovo sta mi trpimo to ne bi nijedan drugi fakultet...uuuzzaaasss...nemam stvarno vise komentara..poludela sam od ovoliko iskomplexiranih ljudi koji misle da su svu pamet ponono3li...katastrofa..

besno pile

nego,sta su uradili ljudi kojima su pocele vezbe?neko polozio?niko da se pohvali........

mikele

Ја сам данас био на факсу и видео сам списак и мислим да је велика већина положила,али нисам баш сигуран. :hm :hm :hm :hm

stef

 Pa jeste ili nije? Da ne idem da se bunim bzvz...Izbori ce uskoro biti.Planirano je nedelju dana posle februarskog roka.

Bred

ne idi do ponedeljka dok ne budu svi rezultati. ali u svakom slucaju TREBA , da ne kazem da MORAS da odes, da se ovakvi skandali ne bi ponavljali na drugom kolokvijumu ili buducim generacijama. Onakav test ne moze da sastavi niko ko je drzao vezbe farmaceutima a sastavljala ih je doc. Djukic. Ono je prava katastrofa i bruka!!! A svi oni koji su sastavljali ovakav test treba da znaju da ce im ubuduce za napredovanje na faxu trebati i saglasnot i prelazna ocena koju im daju studenti tj studenske organizacije a oni koji su sklepali ova 2 kolokvijuma to NIKAD ne treba da dobiju jer su pokazali i dokazali svoj odnos prema studentima i pedagoski pristup. Da kazem da sam ja i dalje u soku. :shock:

mikele

И ја мислим да треба сачекати ове ''главне резултате'',тј резултате већине студената.Али што рече Бред требало би да се оде за у будуће.Ми смо га појели,па смо га појели и нама више нико не може помоћи,али за будуће генерације би било добро да се нешто уради по овом питању.
Јер дефинитивно ту нешто није у реду када толики број студената има проблема са тим колоквијумом,а да се не лажемо токсини нису нека компликована наука.
Замисли ти то када од скоро 400 студената,само једна девојка има шансе да се ослободи практичног(или чега већ) :wall: :wall: :wall:
Ма нема шансе,ту је нешто труло. :nonono: :nonono: :nonono:

Bred

mnogo toga je trulo.... oni se vade da su sve to [negde, nekad, nekom rekli] a sad kome, to je pitanje? praktikum treba da se prilagodi potrebama i da se TU napise sve sto treba i da ne zavisimo od toga da li su asistenti nesto rekli ili ne.
da ne ulaizmo u to da su davana pitanja sa predavanja i koja prevazilaze gradivo vezbi. ovo je kolokvijum iz VEZBI a ne teorijske nastave!!!!!!!!!!!!!! Katastrofa!