Rokovi vazenja prakticnih i pismenih ispita

Started by Bred, 09-05-2006, 17:42:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

...ako nismo iskoristili oslobadjanje od jednog recepta na tech,jer ima shanse da bude retroaktivno?
ko je student prodekan,da ga davim malo sad?=)
@bred
si bio na usmenom?kako je bilo?

Bred

Ne razumem pitanje ena a i to svakako nije pitanje za ovu temu.
Nisam polagao usmeni.

Jeca

E mene isto interesuje polaganje ispita iz tehnologije....a buni i mnoge moje kolege... :T

Ako imamo jedan recept da polazemo (znaci do juna smo polozili kolokvijume sa ocenom iznad 8,5) tu "beneficiju" mozemo iskoristiti u junu ILI septembru ILI oktobru i taj polozeni prakticni vazi 3 naredna tri roka (tj. mozemo u sledeca tri roka da izadjemo na usmeni samo jednom i polozimo), da li je ovo dobro uslo pod moj mali, plavi sesiric?  :K

tarantulica

Jeco, ako polozish praktichni npr. u oktobru, usmeni mozesh da polazesh u narednih 6 rokova, verovatno ukljuchujuci i taj u kome si polozila praktichni, ali to stvarno nisam sigurna...
U tih 6 rokova, mozesh da izadjesh svih 6 puta, mada nam ja svima zelim da ga polozimo iz prve  :cvet

P.S. Ako neko zna da je drugachije, neka me ispravi, ja sam ovakav odogovor dobila od moje asistentkinje

BK

Mislim da su nam na prakticnom rekli da vazi jednu kalendarsku godinu.

Enea

da nama apsolventima je to sest,sedam rokova, super

Bred


Jeca

A ja vas pitam za vazenje prakticnog sa jednim receptom kad se polaze....znam da su pravili neke zackoljice, a bilo bi super da je isto kao i normalan prakticni...ali,ne mozemo "BAS TOLIKO" beneficija da imademo na tehnologiji, zar ne? :P

Salim se...bas me interesuje, jer nisam sigurna koliko dugo mi vazi taj kad polozim sa jednim recopisom...  :ohwell:

@tarantulica:

Eeeeee....to bio bilo divno, sjajno, bajno da svi odmah ispolazemo..pa na veselje....  :ziveli

:wave:

BK

Ja mislim da ti traje isto,99% sam sigurna, nego je fora da taj prakticni samo sa 1 receptom mozes da polazes u junu, septembru i oktobru...posle toga moras da polazes 2 recepta

tarantulica


MiKy

da u junu,septembru ILI oktobru jer ako padnes polazes nakon toga 2

Harry

Ako polozis prakticni iz tehnologije u oktobru ove godine da li on vazi i za oktobar sledece godine?!

mandm


Harry

Da li ste APSOLUTNO sigurno u to? Poceli su ljudi da me tripuju da ne vazi i oktobar i da im je to rekao neko sa instituta? Imamo li neki email nekog od asistenata sa tehologije da nam to proveri da ne cekamo kraj avgusta?

Bred

Zvanicno sam dobio informaciju da prakticni vazi i ceo oktobar 2007. god!!  :~