ispit u januarskom roku

Started by zoca, 24-12-2006, 22:34:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

irena

Koliko sam ja razumela, tj. kako mi je drugarica rekla, u cetvrtak su rezultati. Za one koji su prvi predali radove, u 13h a za ostale u 14h....mada mi to nekako i nije logicno....Ali, znajuci profesorku, ljudi, bolje da se svi nacrtamo na faxu u 13h!!!

wolfeitzckie

 meni je profesorka rekla u cetvrtak 13h. ne znam za vas , ali meni je ovaj test bio luuuuud.

Bred

Xa xa sta znaci moribundan?

BK

U Vujakliji pise MORIBUNDUS - KOJI JE NA SMRT OBOLEO, SAMRTNIK

Sad BAR znamo da i Vujakliju treba da procitamo...to je sve patofiza :run

zoca

ma ima to i u knjizi bas na pocetku...kada pise o fazama bolesti...ali je totalno debilno to staviti za pitanje!!!

irena

#35
Pitanja su bila..."izuzetna"!!! :wall: Bolesti...ok, ali test....ma daaaaaajjjj!!! Kad pogledam formulaciju pitanja i ponudjenih odgovora, kapiram da ne znam ni odakle da ucim:shock 

Bred


SUNCE

morbundan-bolesnik u terminalnoj fazi bolesti...

Bred

znaci netacno sam odgovorio :)

irena

U, da sam samo na to pitanje netacno odgovorila..... :lol2:U stvari ni ne znam sta sam sve nalupala,kad polovine pitanja cak ni okvirno ne mogu da se setim... :run

Bred


Ajvi

polako ljudi s` lupanjem.. videcemo danas.. za sat vremena tacnije..  :K   prof. je cudo, treba znati sastaviti takav test..  a005   :batina

ana77


wolfeitzckie

ej brede, sta si uradio? ja se "provukao kroz iglene usi" da citiram gordanu.

Ajvi

"kakva profesorka, takvi i rezultati".. Katastrofalno smo prosli.. Mislim da je dobro (za nju) sto ne istice spisak studenata koji su polozili..  :stid:  Bilo bi ih sramno malo..  :batina