ispit u januarskom roku

Started by zoca, 24-12-2006, 22:34:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

salexandar16

Zar se ne zna ko je polozio?

wolfeitzckie

 Када сам завршио рад и предао тест, питао сам професорку кад ће резултати. Иначе, испит је био у петак, 2 фебруара. Она ми је мртва хладна рекла : дођите у онај тамо четвртак у 1! То би значило да резултате писменог испита треба да чекамо 2 недеље. Онда јој је асистентица нешто шанула на увце и гордана се исправила : доћите у овај сад четвртак у 1, и тако и беше. Увек када наиђем на овакав завод и оваквог професора, непрестано ми се враћа једно те исто питање : зашто ми све то трпимо?

Ajvi

Quote from: salexandar16 on 10-02-2007, 12:08:27
Zar se ne zna ko je polozio?

Vidis to je dobro pitanje.. Posto profesorka nikad ne istakne rezultate, tj. spisak ko je polozio, ne mozes ni znati kako si uradio ako ne udjes u njenu sok sobu. Onda ona krene redom da lista i prevrce svaki rad dok ne nadje bas tvoj, ti poludis iscekivajuci.. Obicno se ljudi i ne pojave ako misle da nisu polozili, ili su slabo uradili.. U redu bi bilo da istakne rezultate na oglasnoj tabli, pa makar to bilo 10 ljudi koje je polozilo.. Sigurno nece kucati imena ostalih 200 koji su pali..  :djavo onda bismo i mi imali malo bolji uvid u to kolika je prolaznost na ovom ispitu i kolika je prosecna ocena onih koji su polozili.. 
Pa se i meni nesto vraca pitanje: zasto mi sve to trpimo?  :batina