Potpisi za VII semestar

Started by TweeTy, 09-01-2007, 18:46:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anabel Lee

#75
PROCITAJTE SVE!!! IZUZETNO JE VAZNO!!!

Studenti IV godine mogu potpisane indexe da pokupe u prostorijama studentske organizacije( vrata pored nove fotokopirnice, a pre skriptarnice) u petak, 01.02.2008. u periodu od 11h do 12h. Overa semestra traje do 08.02.2008.. Svi studenti moraju doci u dogovorenom roku. Ne postoji sansa da se indeks uzme posle ovog roka. Dobra stvar je sto ce svi, koji su dobili potpise moci odmah nakon uzimanja indeksa da overe i semestar.


Studenti koji nisu dobili potpis iz nekog predmeta, morace sami da pokupe potpise. Razlozi sa nedobijanje potpisa su sledeci:

1. student nije pravilno popunio indeks( npr. umesto Patoloska fiziologija napisao je Patofiziologija ili jos gore Patofiza)
2. student nije napisao ime profesora( mada mislim da su ovo potpisivali)
3. student uopste nije popunio indeks
4. student nije predao uplatnice
5. student nije polozio kolokvijume, koji su uslov za potpis( kolokvijum iz bromatologije i oba kolokvijuma iz tehnologije)

Kada ovi studenti mogu doci po potpis, morace sami da saznaju.

Jos nesto, ako je neko sa farmakologije slucajno uzeo indeks studentkinje Jelene Janosevic DF 168/04, neka ga donese u petak.

Molim vas da svima prosledite ovo obavestenje e- mailom ili sms porukom!

Hvala!

Veliki pozdrav i vidimo se u petak! :wink:


Anabel Lee

Zaboravila sam da kazem da postoji sansa da studenti koji nisu napisali koja su grupa iz tehnologije nisu dobili potpis iz tog predmeta, ali zaista ne znam!

Ako neko ima malo slobodnog vremena da pomogne u petak oko podele indeksa, neka mi se javi. Brze bismo sve zavrsili, a svakako se mora doci po indeks. Malo duze zadrzavanje na faksu taj dan nije strasno, s obzirom da nije bilo potrebe za dolazenjem po svaki potpis posebno.

Hvala!

Bred

[off]stavio sam na naslovnu[/off] :wink: :cvet

Anabel Lee

Videla sam. Hvala ti puno! :happy: :wave:

Darker

ZA biohemièare slièno:

potpisane indexe mo¾ete uzeti sutra od 12h ili u èetvrtak posle popravnog kolokvijuma iz medicinske biohemije u prostorijama stud. org.(pored skriptarnice)

Svi indexi(koji su doneseni, naravno :K) su potpisani, po¹to vas je manje, niste morali tako striktne uslove da po¹tujete :happy:

Anabel Lee

Za overu semestra neophodni su indeks sa svim potpisima, semestralni list i ©V obrazac. Sad videh da je na drugom mestu Darker dao to obave¹tenje, ali ko velim da napi¹em i ovde!

Anabel Lee

Данас су у просторијама студентске организације од  11h до 12h могли да се узму индекси. Нажалост, као и увек било је студената који нису испоштовали договор и каснили су и до сат времена, а не бих ни да говорим о онима који се уопште нису појавили. Искрено ми није јасно како су могли да знају да треба да оставе индекс, а нису знали да треба и да га узму. У сваком случају, ја сам јасно истакла да индекси неће моћи да се узму ван датог термина.

Студенти који се нису појавили су:

1.   МАРКО НИКЕТИЋ 9314/ 99
2.   МАРИНА НИКОЛИЋ 165/01
3.   ЈЕЛЕНА ВИГЊЕВИЋ 9486/99
4.   АЛЕКСАНДАР МИХАИЛОВИЋ 6728/93
5.   АНДРЕЈА ЗОРИЋ 7277/95

Ови студенти ће своје индексе моћи да узму у новој фотокопирници, која се налази одмах до студентске организације, са леве стране. Исто ово обавештење стоји и на вратима студентске организације.
Ако неко познаје неког од горе наведених, нека им каже за ово, мада видеће они то и сами. Бар се надам.

Ако изузмемо ово, дељење индекса је прошло одлично и цела акција би се могла сматрати веома успешном да су сви поштовали договор и да један индекс није мистериозно нестао. То је индекс студенткиње Јелене Јаношевић 168/04. У случају да неко зна било шта о овом индексу, нека ми се јави!

Желим да се захвалим свим студентима који су на било који начин помогли акцију прикупљања потписа( ово се односи на оне који су се потрудили да вест о акцији рашире). Посебно се захваљујем онима, који су издвојили своје време да дођу на факултет и помогну у организацији, скупљању и дељењу индекса, што,верујте ми, уопште није било једноставно и захтевало је пуно рада и труда( препознаће се они) : Хвала вам!

Велики поздрав и пуно успеха на испитима!

Darker

Molim ako je neko uzeo index Marini Iliæ, MB smer, da istu kontaktira, ili bar mene, kako bismo joj overili semestar. hvala. :cvet

Anabel Lee

#83
Novi termin za potpise iz Patoloske fiziologije je u cetvrtak 07.02.2008. godine u 13h.

Vodite racuna o tome da profesorka ne potpisuje pojedinacno indekse, vec svi koji nisu dobili potpis moraju skupiti indekse i predati zajedno. Pozdrav!

philoserbiana

jedan predlog-stavite ovo obavestenje na prvoj strani foruma,onako velikim i crvenim slovima  :cvet

cartman

U toku akcije "Skuplajanje potpisa semestar VII" ostali smo bez jednog indeksa, pa ce vlasnica istog morati da plati par hiljada dinara da bi izvadila novi.

U duhu one pesme SVI TREBA DA ZNAJU STA DRUGARSTVO ZNACI, ZAJEDNO SMO ...tana, tanana na... JACI, poceli smo sa skupljanjem novca da pomognemo toj koleginici. Zasto bi ona sama morala to da placa, kad je mogao da se izgubi bilo ciji indeks. Nesto smo vec skupili, a nastavicemo sutra na uvodnom predavanju iz analitike lekova, a i kasnije, ako bude bilo potrebno. Iskreno bih voleo da nam ovo medjusobno pomaganje postane praksa, ako se ubuduce nesto ovakvo ponovi.


P.S. Svako ko je nesto skuplje na vezbama lomio zna da je grupna steta suvo zlato. 

Darker

Pa kako za ime sveta niste na¹li, lele... :wall: :wall: Nije mogao u zemlju da propadne :namcor

Anabel Lee

 Iskreno, nije mi jasno kako je uop¹te i nestao. Organizacija je bila dosta dobra i ne vidim u kom momentu je indeks mogao da nestane. Jo¹ manje mi je jasno kako to da se nije pojavio. Na¾alost, indeksa nema, a kako je to moglo da se desi sa bilo èijim indeskom, zaista bi bilo lepo da se ljudi odazovu ovoj akciji. Ukupni tro¹kovi æe biti oko 2000 din za ovu devojku, tako da je dovoljno da svaki student da  5 dinara i da se skupi lepa svota novca( ima nas malo vi¹e od 300 na godini). Budimo solidarni.

Darker

Ako ne sakupite sutra dovoljno, vièite kad i gde æe biti organizovana akcija sakupljanja love :cvet

pig_am_am

hocu i ja da budem solidarna  :~