pitanje

Started by so_simple, 21-01-2007, 15:07:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Ja sam pocela da ucim u aprilu... tad sam se otprilike odlucila za fax :>
sa 36 bodova iz srednje...
Za hemiju sam imala casove, a matu spremila sama (oduvek mi isla super), i imala sam skoro maksimum (iz oba predmeta) na prijemnom, tako da - samo vredno i opusteno! :happy:

vlada89

ja radim sve sam,pa cu 2 meseca pred prijemni otici samo za one zadatke koje ne znam - i mislim da je tako najbolje!!!

Darker

Pa ako sprema¹ sam-jeste... Ali opu¹teno, nije tolika frka... Dva meseca je uz bazu iz srednje vi¹e nego dovoljno...

Natza

uh....da....ali ko ce stajati pored mene i prichati mi da 3+3 nije 9 nego 6..... to je moj najveci problem.... za dz mi je shto ja sve znam i razumem kad mi je sve ostalo brze od pameti  :F   :lol:

jeca87

Ma opusti se, imaces vremena da proveris 5-10 puta :)

Samo prvo isproveravaj, pa tek onda zaokruzi odgovor na kartoncicu, da ne bi ponovila moje greske! :)):

P.S. I ako ti je rezultat nekog zadatka npr. 3, nemoj da zaokruzujes odgovor pod rednim brojem 3)  :) :) :) (nadam se da me razumes)

Jeste smesno i glupo, ali desavalo se!

so_simple

najveci smor bi bio kada bi neko pravio greske kod zaokruzivanja, ali valjda se covek pogubi, pa ni sam ne zna sta radi....
valjda cemo mi biti malo bistrije glave :)

jeca87

Ja vam to zelim, jer ponekad i deseti delovi poena odlucuju o prolazu.

_sanja_

joj ljudi kolika euforija sada vlada oko prijemnog...sta li ce biti tamo juna? :wall:

zabica

hehehe u junu cete biti toliko izgubljeni da necete znati kako se zovete  :smekerica:

so_simple

nije euforija, ipak mislim da je ovo sve i dalje opustencija...euforija ce valdja da nastupi malo posle, mozda tek negde u maju...a do tada opusteno radimo zadatke i cekamo :)

jeca87

Ma vi ste poceli na vreme, ne brinem ja za vas! :)

lycos

ja sam menjao taj kartoncic dva puta..xvala bogu,asistentkinja koja je dezurala u mom redu bila je ok..
zato pazite kako to popunjavate..:K :K :K

sto se tice euforije-mene je to krenulo da drma tek 2 nedelje pred prijemni..

Darker

Ja sam negde u ovo vreme skapirao ¹ta bih ¾eleo da studiram... Ops'tite se malo bre!!
Ne preterano;-)

misos

ja ucim srednju farmaceutsku skolu u podgorici i planiram da nastavim!sto se tice izbora bolje ne mozes izabrati, extra je ako volis time da se bavis samo ja ne bi volio poslije fax-a da radim u apoteci previse je zenski:)moze u nekoj drogeriji ili fabrici ljekova jer su uslovi i plata extra!!!
To ti je onaj posao sa kojim ti ne moye nikad biti dosadno, moyes na vise mjesta da radis i tako...pitaj ako te jos nesto interesuje...