Kondom-da ili ne?

Started by Vampire 666, 15-06-2006, 22:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

da li koristite kondom?

da
52 (54.7%)
ne
19 (20%)
ponekad
24 (25.3%)

Total Members Voted: 95

trinity

Ma ok kapiram ja vas koji ste srecno zaljubljeni i verujete voljenoj osobi to je ok
Nemojte pogresno da me shvatite nisam ja neki zaludjenik koji ide i soli pamet drugima
Svako treba da radi onako kako se oseca, nazalost ja sam se u svom zivotu susrela s dosta ljudi koji su HIV pozitivni u okviru jedne organizacije i verujte sve sto su mi oni preneli bilo je to kondom uvek i sa svakim
I nekada se stvarno pitam kako cu u braku, valjda covek kad se susretne s tim u zivotu pocne drugacije da razmislja, ja se samo trudim da prenesem drugima te utiske i osecanja koje su ti ljudi preneli meni
BAs je bila jedna devojka koja je imala decka 3 godine to joj je bio prvi i jedini muskarac u zivotu
Imala je 19 godina.
On je prevario sasvim bezazleno na moru jednu noc je bio s tom devojkom i valjda se sve tako brzo desilo da ga je mrzelo da stavi kondom i eto...
Ona vise nije medju zivima umrla je pre 2 godine i ona je u njega imala poverenja i to je bio jedini put da ju je on prevario bar tako kaze
Toliko od mene necu vas vise smarati sa svojom paranojom

P.S. Nasty jos jednom izvini, ali stvarno nisam mislila nista lose

Al-Jasmina

Mislim da samo onaj kome se ex cura ili ex decko jave
mesecima nakon raskida
i preporuce im da odu do doktora i provere se
znaju sta je panika...
Jos kad to treba da kazu i svom sadasnjem partneru... :ohwell:

BTW, jednom i za svagda
to sto neko zeli da se cuva i sto ne pristaje na sex bez kondoma
ne znaci da ne ume da se opusti i dooobrooo zabavi  :)

milsite o tome  :) :wink:

nasty girl

da ali opet to nije to kada se u potpunosti opustis i predas tome sto radis...

Quote from: trinity on 21-06-2006, 20:04:23
P.S. Nasty jos jednom izvini, ali stvarno nisam mislila nista lose

ma opusteno salila sam se..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Al-Jasmina

i know..... i know....... i know........... i know.................. i know...................... i know..............:loptica
da nije isto kao potpuno prepustanje

ali u situacijama kad to potpuno prepustanje
nije moguce, onda se mora uzivati uz modifikacije... :wink:


pereca

Quote from: trinity on 19-06-2006, 11:59:58
dok ne upoznas nekoga ko se na glup nacin zarazio sidom tako razmisljas slazem se sa tobom sto se tice poverenja, ali ne vidim u cemu je problem koristiti kondom
Ja jedino 100% verujem sebi, a generalno me ljudi smatraju poverljivom osobom
Jel tako pereco?

Tako je  :[

vladimir

Ljudi, ovde izgleda svako brani svoj naèin na koji se seksa!Da se mi lepo saastanemo za jedno 10-15 godina pa da presaberemo utiske i da vidimo ko je bolje pro¹'o? :lol:

Quote from: trinity on 21-06-2006, 20:04:23
Svako treba da radi onako kako se oseca, nazalost ja sam se u svom zivotu susrela s dosta ljudi koji su HIV pozitivni u okviru jedne organizacije i verujte sve sto su mi oni preneli bilo je to kondom uvek i sa svakim

®alosno je zbog toga, ali, poverenje je kao vera-ne tra¾i dokaze, jednostavno veruj!Ja u potpunosti verujem svojoj devojci i to je fakat!
Kome je frka, neka koristi!Ne treba iæi sa bilo kim u krevet i ne treba verovati bilo kome, ali kad u nekog ima¹ poverenja-imaj ga do daske!!! :[

Vampire 666

Quote from: vladimir on 23-06-2006, 08:54:23
Ljudi, ovde izgleda svako brani svoj naèin na koji se seksa!Da se mi lepo saastanemo za jedno 10-15 godina pa da presaberemo utiske i da vidimo ko je bolje pro¹'o? :lol:

Quote from: trinity on 21-06-2006, 20:04:23
Svako treba da radi onako kako se oseca, nazalost ja sam se u svom zivotu susrela s dosta ljudi koji su HIV pozitivni u okviru jedne organizacije i verujte sve sto su mi oni preneli bilo je to kondom uvek i sa svakim

®alosno je zbog toga, ali, poverenje je kao vera-ne tra¾i dokaze, jednostavno veruj!Ja u potpunosti verujem svojoj devojci i to je fakat!
Kome je frka, neka koristi!Ne treba iæi sa bilo kim u krevet i ne treba verovati bilo kome, ali kad u nekog ima¹ poverenja-imaj ga do daske!!! :[


...moj chovek...

vladimir

 :Z  Da smo mi ¾ivi i zdravi!!!  :Z

trinity


Darker

Quote from: Bred on 21-06-2006, 11:24:54
Vladimir po obicaju nije dobro shvatio... Neces valjda odmah sa ribom s kojom jedno 5-6 meseci u vezi da se sexas bez kondoma?! Za poverenje treba dooosta vremena.
Crni Darkeru, kako ne moze?! Razocaravate me! Naravno da moze i ORALNIM sexom, smao j emnogo manja verovatnoca!!!Procitajte textove o aidsu koji postoje na forumu!!!

http://www.jazas.org.yu/pages/article.php?id=1818

brede, aj ne bilo ti zapoveðeno, malo pa¾ljivije proèitaj moj post... U pravo je poenta da oralnim sexom i te kako mo¾e da se prenese i sida i ko zna ¹ta jo¹... I ¹ta sad, zato ¹to je to vrlo nesigurno, da ga ne upra¾njavamo ni  ja ni moja devojka( da ne pominjem debilizam felacia sa kondomom ali to kao i ajde, ali ¹ta æemo sa kunilingusom? Da stavim neku kesu, pa udri?????????)
Ja nisam rekao da sam protiv sexa sa kondomom, vrlo za, ali bez previ¹e tripovanja i paranoisanja... Pa nismo roboti!!!! Ili da zamenimo obièan sex virtuelnim, to je ja mislim 200% sigurno? :> :>

Bred

Pa Darker, ako neces kesu onda si svestan svih mogucih rizika koji proizilaze iz nezasticenog odnosa... sto je opet tvoja odluka i stvar licnog izbora

Darker

©to bi neko reko bolje umreti ko èovek, nego ¾iveti ko robot :P :P :P :P :P

vladimir

Quote from: Darker on 23-06-2006, 11:35:50
I ¹ta sad, zato ¹to je to vrlo nesigurno, da ga ne upra¾njavamo ni  ja ni moja devojka( da ne pominjem debilizam felacia sa kondomom ali to kao i ajde, ali ¹ta æemo sa kunilingusom? Da stavim neku kesu, pa udri?????????)

Gledao sam neki film gde se kunilingus moze bezbedno izvoditi sa folijom preko... :lol: :lol: :lol:  Jedna od najboljih komedija koje sam ikad gledao!!!!

Vampire 666

Postoji kondom za jezik...provereno...a zesca je glupost... :roll:

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 24-06-2006, 06:31:43
Postoji kondom za jezik...provereno...a zesca je glupost... :roll:

:lol: :lol: :lol: