Nekrofilija kao OGLAS!?!?!

Started by darusaz, 20-02-2007, 21:06:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

darusaz

Danas u Kuriru ista tema, samo drugo pakovanje. Ljudi moji, koleginice, kolege, pa sta se desava bre ovo kod nas??????

BEOGRAD - Nepoznata osoba pod pseudonimom Transmutabilni Transformer na sajtu gay-serbia.com objavio je 14. februara oglas "Zave¹tajte svoje telo u humanitarne svrhe!", u kome se afirmi¹e seks sa mrtvacima. Oglas neverovatne sadr¾ine prenosimo u celini:

"Budite humani i nama, ljudima malo i¹èa¹enog erotskog ukusa, zave¹tajte svoja tela da se nakon smrti njima slu¾imo u seksualne svrhe. Obeæavam da æe sve biti ne¾no da ne¾nije ne mo¾e biti. Neæete praktièno ni osetiti!

Setite se koliko ste puta bili frustrirani nedostatkom partnera. Mo¾ete li zamisliti kako je nama, osuðenima da kopamo groblja pod okriljem noæi, upadamo u mrtvaènice i potkradamo njihove naseljenike, krijemo smrt kom¹ija ne bismo li do¹li do malo u¾itka i zabave? Dok dr¾ava ne reguli¹e na¹a prava, vi budite humani i humanitarni, jer to je jedini naèin da pre¾ivimo! Podarite va¹u telesnu ljusku, du¹e osloboðenu i be¾ivotnu nama na upotrebu! Zahvaljujem."

Po objavljivanju ovog oglasa na istom sajtu se rasplamsala diskusija koja je trajala vi¹e dana i u kojoj su se mogli èuti vi¹e nego bolesni komentari koji uglavnom pozivaju na protivzakonita dela. Iako su pojedini uèesnici u raspravi zbog morbidnosti nekoliko puta tra¾ili da se diskusija prekine, moderatori foruma su ostajali nemi i produ¾avali diskusiju.

Na pitanje jedne posetiteljke, upuæeno osobi koja je dala oglas, a koje je glasilo: "Da li si ti nekrofil?", nepoznati je odgovorio:
- Pa, o sebi mislim kao o osobi istanèanog ukusa. Nekrofil zvuèi tako grubo i medicinski, kao homoseksualac. Ne sviða mi se ta etiketa. Mada, ako misli¹ da li vodim ljubav sa preminulima, onda je odgovor da. Ali, ljubav je ljubav, zar ne? Tako je glasio naziv jedne va¹e kampanje, pa ¹to i ja tu da ne naðem svoje mesto?

Sledeæi foruma¹ je pitao: "Je l' to znaèi da prihvata¹ sve mrtvo ¹to ti padne ¹aka, ili ipak ima¹ neke svoje favorite? I, da, koliko èesto ima¹ odnose?"
- Prvo, naravno da biram, kao i svaka druga osoba. Imam svoje preference. Volim izrazito mlade ili izrazito stare, zavisno od seksualne tehnike. Bebe koristim za oralni, jer se cele nataknu, a matorce volim da penetriram, onako ¾ilavi i suvonjavi ne¹to su kao uska guza za vas gejeve...

- ©to se tièe sve¾ine, preferiram sve dobi, jer svaka nosi svoje slasti. Najsve¾iji se mogu upotrebiti za ne¾nost jer su jo¹ najslièniji ¾ivima (i stupanje u emotivnu vezu), dok one od nekoliko godina, koje otkopam ili odmrznem, koristim iskljuèivo u sado-mazo varijantama - glasila je replika morbidnog ogla¹ivaèa.

A za policiju i istra¾ne organe posebno bi mogao biti zanimljiv odgovor na pitanje jednog posetioca sajta: "Kako dolazi¹ do objekta svoje èe¾nje?"
- ©to se tièe pronalaska objekata svoje èe¾nje, ima mnogo naèina. Potplaæivanje radnika u mrtvaènicama, la¾ne pogrebne agencije koje sa nama saraðuju, divlje klinike za ilegalni abortus, kremacione sale koje stavljaju pepeo od drveta, a nama doturaju le¹eve i slièno. Skrnavljenje groblja je kranja varijanta, i pomalo staromodna, vi¹e filmska nego stvarna.
      

Patolo¹ki egzibicionista!

Smilja Rajkoviæ, psiholog, misli da iza ovakvih diskusija pored i¹èa¹enih psihopata stoje i ljudi koji se pla¹e ovakvih pojava, pa poput male dece suoèavanjem i uèe¹æem u takvoj prièi poku¹avaju da prevaziðu strah i neprijatnost.
- Mislim da u Bo¾joj ba¹ti rastu svakojake biljke, ali ¹to se konkretno ovakvih diskusija tièe, tu osim i¹èa¹enosti, stoji bojazan, strah i neprijatnost. Na taj, dodu¹e patolo¹ki, naèin sebe iskazuju. Tu, naravno, postoji i doza egzibicionizma sa patolo¹kom notom. Meðutim, ova tema je za psihologe, pa èak pre za psihijatre - objasnila nam je ona.

(A. M.)

Wolf

Podarite va¹u telesnu ljusku, du¹e osloboðenu i be¾ivotnu nama na upotrebu!
Bolest!!!
Podario bi im free boravak na VMA...Polomio bi im svaku u kost u telu :batina .grins.

mikele

Ма ово је неки ложач,који је жестоко наложио све редом на том форуму.Јер сада су некрофили актуелна тема,па му сада занимљиво да се спрда са тиме. :wall: :wall: :wall:
Јер ово што је написано је немогуће и за неповеровати.
QuoteBebe koristim za oralni, jer se cele nataknu, a matorce volim da penetriram, onako ¾ilavi i suvonjavi ne¹to su kao uska guza za vas gejeve...
Мислим да ово не може изјавити ни најгори некрофил.Што је много,много је.
Али овог бих тек тукао,само када бих га нашао.

cvjetic

ma neko se zajebavao...procitala sam oglas,sigurno je przenje...

Al-Jasmina

U svakom slucaju osoba koja je na taj nacin resila da se zeza
je za razmatranje...

Smrt je univerzalni izvor tuge i osecaja gubitka
smatram da se s tim ne bi trebalo tako ruzno poigravati
i da je skrnavljenje necega sto je u dodiru sa svetim
makar samo na papiru odnosno cyber prostoru neta
u najmanju ruku je neukusno
  :ohwell:

Tuzno je koliko su ljudi nekada jadni i nizi od zivotinja!



Darker

Ja sam se pokidao od smeha :K :K :K
Kakav car :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
Aloooooooooo, ljudi, da li ste proèitali na kom je to forumu???
Proziva sve pedere, poenta je da hoæe da ka¾e da je biti gay bolesno, upravo ista prièa koju sam ja prièao kada sam u temi o gay-evima pominjao pedofile... ne znaèi da je u pravu, samo je extra protiv homosexualaca, a to pokazuje na malo morbidan,a li po meni extra duhovit naèin... E sad za¹to mislim da je to duhovito: Crni humor, bolesni humor, to je sve duhovitost... Neko ko ¾eli da relativizuje pojam smrti, pa se smeje smrti dok poku¹ava da prihvati èinjenicu da æe sam umreti... neukusno mo¾da, ali o ukusima ne vredi raspravljati... I neverovatno mi je u celoj prièi samo to da se neko prima na sve to... Toliko da mo¾da i sam Transmutabilni transformer poène ozbiljno da razmi¹lja o tome... Pa ili æe da skapira ¹ta prièa ili æe da mu se svidi ¹ta prièa, ali dobro...
Poenta je da sam ja umro od smeha :djavo :djavo :djavo

nasty girl

mislim da cu se u potpunisri sloziti sa darkerom... :hmm :hmm :hmm

Al-Jasmina

Darker,

Jasno je da se lik sprda... :roll:
da ne objasnjavam- dovoljna su ta dva podatka (gay sajt i nikakva adresa ni kontakt...)

Ali meni se na kraju sve pomesalo,
i stvarni nekrofili i pedofili i neslane sale... :(
Onaj ko nikada nije doziveo da ga spopada osoba koja je znatno starija
ne shvata zasto drugima takvi momenti izazivaju samo osecaj besa ili tuge.

:nonono: ni ich mi nije smesno
ako taj lik nema pametniji nacin da izrazi svoje neslaganje sa gay zajednicom
bolje da je cutao...
Ovako je (zahvaljujuci publicitetu u javnosti- dakle i van doticnog sajta)
uneo nemir i zgrazavanje medju sve ostale...dakle kontraproduktivno!

Mogu misliti kako se osetio neko ko je skoro imao neki smrtni slucaj u porodici
i uz jutarnju kafu citao taj clanak!  :ohwell:



_d.0.t_


Vampire 666

lik je postigao svoj cilj...uzburkao je mirnu povrshinu vode...ziveo makijavelizam...

Bred

pazite sta pisete ovde da i mi ne osvanemo u kuriru pod naslovom " farmaceuti propagiraju nekrofiliju" :K

Darker

hahahhahahah, ne bi me èudilo uop¹te...
Quote from: Vampire 666 on 21-02-2007, 15:56:21
lik je postigao svoj cilj...uzburkao je mirnu povrshinu vode...ziveo makijavelizam...
Upravo to... Apsolutno produktivno... Jer svima æe biti jasno da se on zafrkava, a iza svega ostaje forum sa koga je skinut oglas, dakle novi atack na gay zajednicu... Jer je to forum koji promovi¹e nemoral, tako da ne èudi pojavljivanje tog, bla bla bla bla... Kapi¹?
A ljudi kojima je neko skoro umro, su kolatelarna ¹teta, i iskreno, mislim da niko o njima i nije razmi¹ljao, a ponajmanje ovi ¹to se kupuju na trafici a nisu novine...
Ako mene pitate, oni su najproblematièniji u celoj prièi, jedini zgræu pare na tome;-)

Al-Jasmina

Setih se Autostoperskog Vodica kroz Galaksiju
i one besmrtne recenice da je toj curi najzad skinulo
kako da svi zive u miru i sreci
i da je sve jasno i tako lako,
i da ovoga puta nikoga nece morati da razapnu na krst


:wall: smorena sam
pocinjem da shvatam ljude kojma kutija televizora sluzi kao mesto za drzanje akvarijuma
i koji preferiraju radio drame  :lol:

AquArius

moj kortex salje informaciju centru za povracanje  :bljak:  :bljak:  :bljak:

ne mogu verovati
(jer zajebancija ili ne - to negde i postoji ...   :bljak: )

Al-Jasmina

Ne opet taj smajli Aqua :lol:

Za one koji nisu znali:
Nekrofilija se javljala od iskona covechanstva...
Balsameri u Egiptu su spavali sa devojkama koje su im donosili u cast ne secam se cega, jer se jedan od njihovih predaka u tom esnafu devojka vratila iz mrtvih tokom jelte tog cina...pa su smatrali to za "dobar znak" (pre ce se reci da je devojcina luda i uzasna sreca...nije bila mrtva ali..)

Zbog toga su stari egipcani oklevali sa balsamovanjem mladjih zena