casovi iz farmaceutske

Started by tasha, 22-02-2007, 12:21:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bred

dosta vise. licno je pravo svakog studenta da odluci hoce li ici ili nece ici na casove.

pig_am_am

ja sad prvi put prisistvujem ratu MB-DF.
jel se stvarno toliko mrzite?
ovo je mnogo dublje od casova iz farmaceutske.
i nije na nivou bilo kog studenta bilo kog fakulteta i bilo kog smera.
izvinjavam se za off.

ivilija

Quote from: Roben on 02-07-2007, 15:02:26
Како волим ове "паметне" којима часови нису потребни, зато што на часове иду само "ретардирани". А после ти "паметни" копирају од ових "ретардираних" те скрипте са часова и полажу испите и сад као они су нешто "паметни" :bljak: Ја сам ишао на часове из Органске два и сматрам да су ми користили. Још више ме нервирају људи који крију да иду на часове да би испали "паметни". Прво није срамота ићи на часове ако сматраш да ће ти то користити и скратити време за учење, а и сигурно ћеш се осећати сигурније, то је бар моје искуство. Ивилија могла би мало да се спустиш на земљу и ево свака ти част што си положила без часова :pljes: :pljes: :pljes: али схвати да нису сви "паметни" ко ти, има нас доста и "ретардираних". А "ретардирани" смо зато што вам дајемо скрипте са часова да би се ви правили "паметни".
Pa i jeste retardirani ja svoje skripte iz farmacetuske (a isla sam na sva predavanja i prepisivala, dopunjavala i sredjivala SAMA sve to 4 meseca) nikome nisam dala pre nego da polozim jer sam imala iskustva sa raznim ljudima koji su mi gubili skripte i to MOJE (rucno radjene)meni tudje ne treba jer imam sva svoja predavanja a narocito ne od tebe i tebi slicnih koji idete na casove.
Da ponovim polozila sam iz prve dobila 9 razbila ispit nisam imala tremu nisam isla na casove i nisam uzimala skripte od onih koji jesu niti od bilo kog drugog imala sam svoje i samo SVOJE skripte!!!
Zavrasavam sa OFFom do sledece prozivke!!!
Jer ako me neko prozove ja moram da se oglasim!
Na na svakom studentu je da izabere KAKO ce "POLOZITI" ispit!!!Ja na to niti zelim niti mogu da uticem!!!samo vi placajte ispite sramota me je sto sam na farmaciji!!!

pig_am_am

ivilija hoce da kaze da treba da se ide na predavanja a ne na casove.
nemoj tako grubo ivilija. niko nije retardiran. samo polako...
(ja ipak mislim da se ona zeza)

Shix


Roben

Quote from: ivilija on 02-07-2007, 17:04:38
Quote from: Roben on 02-07-2007, 15:02:26
Како волим ове "паметне" којима часови нису потребни, зато што на часове иду само "ретардирани". А после ти "паметни" копирају од ових "ретардираних" те скрипте са часова и полажу испите и сад као они су нешто "паметни" :bljak: Ја сам ишао на часове из Органске два и сматрам да су ми користили. Још више ме нервирају људи који крију да иду на часове да би испали "паметни". Прво није срамота ићи на часове ако сматраш да ће ти то користити и скратити време за учење, а и сигурно ћеш се осећати сигурније, то је бар моје искуство. Ивилија могла би мало да се спустиш на земљу и ево свака ти част што си положила без часова :pljes: :pljes: :pljes: али схвати да нису сви "паметни" ко ти, има нас доста и "ретардираних". А "ретардирани" смо зато што вам дајемо скрипте са часова да би се ви правили "паметни".
Pa i jeste retardirani ja svoje skripte iz farmacetuske (a isla sam na sva predavanja i prepisivala, dopunjavala i sredjivala SAMA sve to 4 meseca) nikome nisam dala pre nego da polozim jer sam imala iskustva sa raznim ljudima koji su mi gubili skripte i to MOJE (rucno radjene)meni tudje ne treba jer imam sva svoja predavanja a narocito ne od tebe i tebi slicnih koji idete na casove.
Da ponovim polozila sam iz prve dobila 9 razbila ispit nisam imala tremu nisam isla na casove i nisam uzimala skripte od onih koji jesu niti od bilo kog drugog imala sam svoje i samo SVOJE skripte!!!
Zavrasavam sa OFFom do sledece prozivke!!!
Jer ako me neko prozove ja moram da se oglasim!
Na na svakom studentu je da izabere KAKO ce "POLOZITI" ispit!!!Ja na to niti zelim niti mogu da uticem!!!samo vi placajte ispite sramota me je sto sam na farmaciji!!!
скромност је врлина  :siza: :siza: :siza:
мене је срамота што на нашем факсу постоје људи као што си ти  :wall: :wall: :wall:
и само напред ти си најлепша, најбоља и најпаметнија  :pljes: :pljes: :pljes:
хоћеш орден

*

Dajte, ljudi polako...
Mislim da smo temu poceli tako sto su ljudi pitali gde i kod koga mogu da spremaju casove, a ako su pitali znaci da im je potrebna neka pomoc, pa makar to bilo samo ispitivanje da bi imali uvid na sta da obrate paznju. Ispit nije jednostavan ni malo, ipak je to 1000 formula...
Drugo, kad spremate ispit kod nekoga, morate da radite, ma koliko vas mrzelo, jer  vas je blam da odete na cas nespremni.
I nemojte mi reci da se sve ukaci iz prve, jer i za sebe smatram da nisam retardirana, vec treba dobro da se pribulji u materiju... I zasto ne bi skratili spremanje ispita ako vec mozemo!
A vama koji ste isli na predavanja i ucili posle svakog, svaka cast, uvek mi je bilo zao sto nisam jedna od tih.
Toliko od mene

Al-Jasmina

 :police: :police: :police: :police:
E ovako-
Posto ste se slatko isvadjali
i ispolemisali o svemu a o casovima svega nekih 20- 30%

red je da se i ova tema zakljuca!

Opsti zakljucak je da smo ISTI fakultet
SLICNE muke, SLICNI nacini prevazilazenja!

Casovi nisu sramota-ako pomognu!
Cilj je isti- nauciti gradivo tako da se polozi!
Sredstva ocigledno razlicita!

Obrazovni sistem nam je takav da je ocigledno da je takva nuspojava normalna
bar jos neko vreme!


[off]Budale ratuju
pametni skupa idu na sokice i pice![/off] :cvet