Sreæno pola decenije, MACANI!!!!

Started by Darker, 13-03-2007, 23:25:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Rokenrol

Quote from: Darker on 15-03-2007, 19:28:34
Sad mi se pegla od ovoliko slatkoæe, aj' malo kao na babine, pu pu pu:-):-)
Ne volim ni ja kada se svi ovoliko lizu,iskreno,pretjerano mi je to nesto,trulo.Bez zamjerke!

vladimir

Da ste mi ¾ivi i zdravi i da se volite danas vi¹e nego juèe, a manje od sutra i sve tako redom... (kako reèe Tarmi Riæmi)!!! :lol: :lol: :lol:
I jo¹ vi¹e seksa, dok se ne posasu¹ite i smr¹ate 30 kila i budete morali na kliniku za odvikavanje od seksualne medjusobne zavisnosti! :K :K :K

Maslacak

#17
Quote from: vladimir on 16-03-2007, 13:09:17
I jo¹ vi¹e seksa, dok se ne posasu¹ite i smr¹ate 30 kila i budete morali na kliniku za odvikavanje od seksualne medjusobne zavisnosti! :K :K :K

:lol3: Masala! :happy:

AquArius

#18
@ Bred   :a


@ rokenrol   nemoj druze offtopichiti u ovakvoj i OVOJ temi   :batina

@vladimir bas imas zelju da nekom uzor budes?  :djavo  fala Vi na zeljama     :cvet



@Di  imas dasku (za peglanje) tamo u èo¹ku    :source:

Al-Jasmina

Kasno Dzazira u Irak stize :>

:cvet :cvet :cvet
i jos puno puno momenata koje cete pamtiti
:friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend:
:friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend:
:friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend:
:friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend: :friend:


AquArius

Joj Dzazira, ma nije Irak, kad ti kazem   :lol:

Hvala ti na lepim mislima i zeljama!  :cvet 

qwertz

E pa ja sam vam uzivo cestitao, sta cu promakla mi tema! A sta sam vam zeleo, pa da ostanete standardno dobri, standardno srecni i da uskoro dobijem pozivnicu! Pa da brojimo od pocetka!

AquArius

hehehe qwertz

Hvala ti na zeljama!
... a pozivnicu ces, blago meni, da sacekas ...

... prvo ti  :)

pop

Evo i svesteno lice da se licno zahvali i sve blagosilja...  :abso: :abso: :abso:  (triput Bog pomaze)