Usmeni ispit kod prof. Nade Majkić-Sing

Started by benefit, 21-06-2006, 19:49:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Jeca

Da se vrnemo na temu  :K

Da li je neko polagao u junu kod prof...sta je pitala?  :igra:

xxx

ljudi ne opterecujte se sa majkickom...profanka je extra...pita najosnovnije stvari...pricas sta hoces a da je vezano za pitanje...saslusa...postavi 2,3 podpitanja ili nijedno i kraj...samo sto vise ponavljajte...i u 99% slucajeva dolaze ona pitanja...ko izvuce nju nije normalan ako ne izadje...ona je isto sto i ivan na bromima...ne glupirajte se to vam je polozen ispit...iz iskustva vam govorim...opusteno..i polazite to cudo...

Enea


rodiæ

ma profesorica je skroz ok.treba sve da zna¹,al ne previ¹e detaljno.mo¾da malo detaljnije o dijabetesu.

Favis

kombinacija od juce: - proteini akutne faze
                     - acido-bazna regulacija
                     - klirensi ( kreatinin i inulin)

misika82

kombinacije u aprilskom ispitnom roku:
-acido-bazna regulacija
-funkcije bubrega (klirensi inulina i kreatinina)
-haptoglobin
Ona je bas ok. Pita uopsteno. I bas voli da pita klirense i proteine. Pita bas kratko 5-10min. Ko bude kod nje neka bar procita sta uspe iz knjige i neka obavezno izadje.
Srecno! :pljes:

Darijevic

Ja sam danas polagala.Profesorka je ok.A pitala me je bilirubin,klirense i acido-baznu ravnotezu.Usput me je pitala sta su proteini skutne faze.
Srecno svima!!!

bilja_tb


Cherry



anamail

ja imam 3.7....
da li neko slucajno ima skriptu koja se uci kod profesorke?

bilja_tb


Cherry

Profesorka je super  :Z
sve pohvale
Treba znati osnovne stvari, bez nepotrebnih detaljisanja (kojih ima dosta u knjizi)...svojim recima ispricati sustinu i to je to. Ceni povezivanje kljucnih stvari.

moja pitanja su bila:
-metabolizam gvozda
-proteini akutne faze
-voda



Nea

Profesorka je ok, postavlja pitanja iz glave , uglavnom vec gore navedena, retko kad postavlja podpitanja,
uglavnom te pusti da pricas o nekoj temi koliko ti sam mislis da treba... To naravno nekog moze da zbuni...
ali savet je da ne cutute vec da pricate sta znate... Koncept se ne pise.
Moja kombinacija:

- neproteinska azotna jedinjenja
- hiperlipoproteinemije
- metabolizam gvozdja

Takodje profesorka voli i da pogleda ostale ocene u indeksu tako da i to moze da bude jedan od faktora
koji utice na ocenu na ovom ispitu..

Toliko od mene

zooca

je l zvao neko da potvrdi usmeni kod profesorke i kad je? ja tek zovem 7-og kad zavrsim prakticni ali bar okvirno da znam kad je.. :help2:  :cvet