Strani jezik

Started by Bred, 01-06-2006, 09:50:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

Jel se zna kad je ispit u aprilu?

malena

I mene ovo zanima kad je ispit u aprilu... I jel mozda neko zna sta treba sve da se uci?  :hmm Ili da idem na knsultacije i onako zbunjeno pitam profesorku,koju inace nikad nisam videla...  :roll: :roll:

marer_86

ENGLESKI JEZIK
- ispiti -

Pisani deo ispita iz engleskog jezika u aprilskom roku odr¾aæe se:
•   17. aprila 2008. u 09.00 u amf. 4

► Sve dodatne informacije u vezi polaganja ispita mo¾ete dobiti u vreme predviðeno za konsultacije ponedeljkom od 11.30-12.30 i sredom 13.30-14.30.

martinajana

a da ne zna neko da li postoji termin za ispit iz engleskog u martu?

marer_86

Quote from: martinajana on 07-03-2008, 13:59:51
a da ne zna neko da li postoji termin za ispit iz engleskog u martu?

ENGLESKI JEZIK
- apsolventi -

Pisani deo ispita iz engleskog jezika za apsolvente odr¾aæe se:
•   14. marta 2008. od 11.00 u amf. 3

► Sve dodatne informacije u vezi polaganja ispita mo¾ete dobiti u vreme predviðeno za konsultacije ponedeljkom od 11.30-12.30 i sredom 13.30-14.30.

martinajana

Hvala punoooooooooo :cvet

lijepa bosanka

Pisani deo ispita iz engleskog jezika u aprilskom roku odr¾aæe se:
•   17. aprila 2008. u 14.00h u amf. 4

Ja danas videh da je prepravljeno...



Da li neko ima knjigu da mi pozajmi za usmeni(ako bude trebalo.. :K)??

vesnak85

da li zna neko kad je engleski u maju, posto na faksu nista ne pise

nigor022

Ako nekom bude trebala knjiga, rad sam da pomognem... Samo trazite... To sam odradio :)

PS Ocena iz engleskog mi je digla prosek... moja prva 10:) puc Velika ko kuca:)

Tinkerbell

Gde je ta gramatika sto je profesorka kao stavila na internet?  I primer testa?
Ako moze link... ?   :cvet

Bred


mozda ovo -> http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/strani_jezik/engleski_jezik/II_godina/obnavljanje%20gramatike,%20vezbe.doc ?

pretrazi ovde => http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/strani_jezik/engleski_jezik/

---

Pismeni ispiti iz engleskog jezika za studente i apsolvente biæe odr¾ani:

  - 15. maja 2008. od 9.00 u amf. 4

  - 12. juna 2008. od 8.00 u amf. 4

  - 7. jula 2008. od 10.00 u amf. 4

Sve dodatne informacije u vezi polaganja ispita mo¾ete dobiti u vreme
predviðeno za konsultacije ponedeljkom od 10.30-12.30 i utorkom 11.00-12.00 kod
predmetnog nastavnika.


http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/strani_jezik/engleski_jezik/obavestenja.txt

Djordje_L

#86
Tja, ipak sam resio da zaigram po tankoj niti Bretovih zivaca i da pitam za pojasnjenje par stvari..  :lol2:

Upravo sam odslusao petu godinu, a slusao sam engleski u prvoj godini kod prof. Dusana, a u drugoj kod profesorke. Zanima me da li je princip polaganja jedinstven i za Bolonjce i za nas i ima li neke razlike u tretmanu studenata i apsolvenata (da polazem pre nego postanem apsolvent)?

Drugo, sto se tice samog ispita, ima li neki update u odnosu na ono sto je napisano na prethodnim stranicama, tacnije u odnosu na ono sto je jos davno Darker napisao za pismeni ispit i Milena za promenjeni usmeni??

I trece i poslednje (obecavam), da li su u opticaju samo oni ranije navedeni tekstovi +(-) Calcium and Vitamin D i da li postoji neka Gramatika koju mogu da kupim na faksu?

Hvala unapred.


Bred u Bret- jednacenje suglasnika po mestu tvorbe... :hmm  Saaalim se, naravno. Sorry, Bred! :wave:

Bred

[off]a, ti si to na mene mislio? [/off]  :K
[off]fakat je dea sam slab sa zivcima ali zavisi koliko ih je ko od clanova drndao.[/off] :wink:
[off]ti jos nisi mnogo skakao po njima[/off] :cvet

Djordje_L

Actually, mislio sam da nam neko potvrdi/demantuje tih par informacija i prenese iskustva sa ispita iz ovog roka, ali i ovo saznanje da imam jos malo kredita za poneku 'virtuoznu izvedbu' na forumu smatram veoma korisnim. :>  :cvet

ZEX

Da li neko zna kad je engleski u septembru?