VAZNO!!!

Started by stef, 19-04-2007, 20:21:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Papiri sa odshtampanim predavanjima  :>

Poshto je net misaona imenica za vecinu... :roll:

Darker

Pa to bi bilo fatanzija:-)

stef

Quote from: Kremenko on 21-04-2007, 22:09:37
Kako neko ko je bio na svega dva predavanja(ono prvo na pocetku paradno da ga vide da je upisao godinu i sad zbog ankete)moze da ocenjuje predavanja profesora?!Sto se tice svega ostalog u redu je,ali mislim da uzorak mora biti reprezentativan,a tu kvantitet nije presudan.
Ja sam licno svakom profesoru dao tri sanse da me zainteresuje predavanjem do cetvrte godine...vecina nije uspela...jer su citali slajdove.A na predavanja nece doci studenti koji nikada nisu dosli , jer im je u najavi smor da dodju na faks zbog "neke" ankete.

mikele

Ја ћу тада бити јако,јако далеко,тако да ништа од анкете. a005
Мада,имао бих шта да кажем  8)

Roben

ти увек имаш шта да кажеш
зато си наш политичар

pereca

Da li je moguce da studenti pete godine odrade anketu u nekom drugom terminu.
Par dana pre ili par dana kasnije?
Ako je Univerzitetu stalo do dobre informacije, a verujem da jeste, mozda ce nas malo sacekati.

Taman dok obrade ostatak anketa, pristice i nas glas pete godine.

Maslacak

ja na primer mislim da uopste ne treba da se pojavljujem tamo, zato sto sam bila na po jednom predavanju iz svakog predmeta i zato sto ne verujem da mogu objektivno da kazem bilo sta o tome...

Mislim da je mnogo vazniji kvalitet od kvantiteta - odnosno da nije toliko bitno da ankete popuni puno ljudi, vec oni koji imaju konstruktivne zamerke, pohvale i predloge...

MiKy

verovatno ce V godina popunjavati kasnije...

nikolay

A jel moze ta anketa da se ponese na apsolventsku, pa da je mi posaljemo odande :-)

sandric

ja mislim da ce univerzitet steci utisak da su farmaceuti totalno nezainteresovani za predavanja...i naravno bice problem u studentima...mada nije sve crno ili belo,vise je sivo.Ja na neka predavanja dolazim jer su mi zanimljiva a na neka jer moram posto ne bih imala odakle da ih spremim,ali bicu jako,jako objektivna u ocenjivanju