Potpisi za VIII semestar

Started by tarantulica, 17-05-2007, 19:52:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred


Anabel Lee

Ovako, narode. Poku¹avala sam da stavim istu informaciju i ovde. Ni¹ta ne krijem ni ja, ni bilo ko. Nisam mogla nikako da se ukljuèim na forum do sada. Nemam pojma o èemu se radi. Samo meni je jako va¾no da se ¹to vi¹e ljudi ukljuèi na listu, jer æemo tako imati mnogo bolju komunikaciju. Ne mogu uvek da tra¾im po forumu ¹ta sve muèi studente. Ali sve informacije æe uvek biti i ovde. O tome nema ni govora. Nema potrebe da se neko oseæa ugro¾eno.U svakom sluèaju, evo mog obave¹tenja studentima, koje je polsato na mailing listu:


MOLIM VAS DA PA®LJIVO PROÈITATE SVE ©TO STOJI U DALJEM TEKSTU!

Ova prièa sa potpisima se malo zakomplikovala s obzirom na to da imamo taj èuveni kolokijum iz Bromatologije u petak, a i svi profesori bi istog dana da dele potpise. Stvarno ne znam kako æemo sve da izvedemo, ali poku¹aæemo.

Moja ideja je da mi predstavnik svake grupe preda indekse u petak posle kolokvijuma iz bromatologije. Pored indeksa taj student treba da preda i spisak sa imenima ljudi, koji su mu dali indekse, kao i evidenciju da li su isti doneli uplatnice ili ne. Mi æemo to naravno proveriti, ali ova procedura je neohodna. ®ao mi je ¹to je sve ovako komplikovano, ali stvarno je va¾no, s obzirom na to da je jedan indeks izgubljen u prethodnom semestru,
Ja imam kolokvijum u drugom terminu, tj. od 16h, pa æe skupljanje indeksa biti organizovano oko 17h (odnosno odmah posel kolokvijuma) u prostorijama Studentske organizacije za studente koji u tom terminu imaju kolokvijum. Studenti koji pola¾u u prvom terminu æe predati indekse posle kolokvijuma nekome od studenata ko bude de¾urao na potpuno isti naèin.
Uplatnica iz bromatologije se kaèi spajalicom za prvu, a uplatnica iz tehnologije za poseldnju stranu. SVI MORAJU IMATI KOPIJU UPLATNICA ZA SEBE U SLUÈAJU DA SE NEKA IZGUBI.
Indeks se popunjava na sledeæi naèin:

FARMACEUTKSA TEHNOLOGIJA SA BIOFARMACIJOM    3+9  i ime nekog od profesora: prof. dr Zorica Ðuriæ, prof. dr Gordana Vuleta, prof. dr Jela Miliæ, prof. dr Marija Primorac, doc dr Svetlana Ibriæ, doc. dr Jelena Parojèiæ...
PATOLO©KA FIZIOLOGIJA    2+0 i ime profesorke- prof. dr Gordana Leposaviæ
FARMAKOLOGIJA          3+1
BROMATOLOGIJA          1+3
ANALITIKA LEKOVA      2+4

Uslov za potpis iz
1.   Farmaceutske thnologije sa biofaramcijom je polo¾en III kolokvijum i uplatnica na ime nadoknade ¹tete na iznos od 250 din; ne znam je li jo¹ ne¹to, pa æu to proveriti za svaki sluèaj (mo¾da overen praktikum iz biofarmacije)
2.   Farmakologije je maksimalno jedan minus na ve¾bama tokom godine, odnosno kolokvirane ve¾be koje su izgubljene
3.   Bromatologije je uplatnica na ime nadoknade ¹tete na iznos od 200 din
4.   Analitike lekova je overen praktikum, odbranjen seminarski rad (tj. validacija metode), polo¾en kolokvijum i razdu¾eno posuðe

Molim vas da indeks popunite pravilno da se ne bi desilo da neko ostane bez potpisa. Pogotovo, jer zadnji potpis dobijamo 05.06, a overa semestra se mora zavr¹iti do 06.06. Indekse æemo deliti 05.06. oko 12h, mo¾da i kasnije po¹to je ovog datuma zakazan praktièni ispit iz bromatologije.
U sluèaju da neko mora da pola¾e ispite pre 05.06, molliæu ga da indeks ne uzima sam sa instituta, nego neka se javi meni ili neka sam uzme potpise. Znam da zvuèi surovo, ali ne mo¾emo ljudi koji mi poma¾u i ja posle da razmi¹ljamo da li je i ko odneo svoj ili tuði indeks.
Takðe, ko god ne ¾eli da preda indeks, ne mora. Potpise mo¾e uzeti i samostalno.

BILO BI PO®ELJNO I DA SE JAVI NEKOLIKO DOBROVOLJACA, KOJI BI POMOGLI U SVEMU. NE BI IMALI MNOGO OBAVEZA, A I ORGANIZOVALI BISMO SE TAKO DA MORAJU SAMO JEDAN DAN DA DOÐU NA FAX, ALI JE POTREBNO DA SE PRIJAVI ©TO VI©E LJUDI. MO®ETE MI SE JAVITI NA MAIL: [email protected]. ZNAÈILO BI MI DA SE NAÐE NEKO. HVALA!

milena

Da li moze da se proveri da li se za farmaceutsku tehnologiju sa biofarmacijom pise 3+9, jer mi se cini da sam juce na oglasnoj tabli procitala da treba 4+8? :`? :hm

philoserbiana


Anabel Lee

#49
Ma. oni su to copy- paste od pro¹log semestra( ¹to mo¾ete primetiit i po ostalom tekstu, ako se malo bolje zagledate- mrzi ljude da pi¹u ponovo, pa moraju i da pogre¹e), a i tada su pogre¹ili. Zvanièno na sajtu je 3+9. Ako budu pravili problem oko toga, re¹iæemo ga vrlo jednostavno. nI¹ta nemojte da brinete. Samo vi popunite indekse. Malo je kasno da ovo ka¾em, ali ima i onih koji tek treba da predaju indekse ili æe potpise uzimati sami.


Evo mene opet. Naime danas su skoro svi studenti predali indekse ¹to je stvarno pohvalno. Oni koji to nisu uradili, mogu indeks da predaju u Studentsku prostoriju do 8:30 h u ponedeljak 02.06. Indeksi æe se deliti u èetvrtak, ali ne znam u koje vreme. U svako m sluèaju pred praktièni ispit iz Bromatologije.

malavestica

u svakom slucaju, obavestenje ce biti ovde, da?  :cvet
super ste se organizovali, svaka cast  :~ :~

Anabel Lee

Indeksi æe najverovatnije biti gotovi u èetvrtak u 12h, pa æe se indeksi moæi preuzeti iz studentske prostorije posle 12h. Ne znam kada æe se taèno deliti, pa æu staviti ponovo ZVANIÈNO  obave¹tenje.

Inaèe, studenti IV godine mogu da overe semestar i u ponedeljak i utorak, tj. 08.i 09. juna.

katarina

...odnosno 09. i 10. juna:)

Anabel Lee

Tako je. Taman sam sad skontala dok sam pisala obave¹tenje na mailing listu, pa poðoh da se ispravim. :wink:

Lilika

a jel moramo da ih pokupimo bas tad u cetvrtak ? jel mogu da stoje par dana? I gde se onda kupe?

Anabel Lee

#55
Potpisani indeksi æe se deliti u èetvrtak 05.06. od 14:30h do 15:30h  u studentskoj prostoriji. TO JE JEDINI TERMIN. Onima koji ne uzmu  indeks u predviðenom terminu, indeski æe biti ostavljeni u studentskoj prostoriji, pa ga mogu preuzeti odande ukoliko sledeæih dana bude de¾urnih studenata,a lako mo¾e da se desi da neæe biti s obzirom na to da je ispitni rok u toku. (Inaèe, de¾ura se od 11h do 13h).

Zbog svega gore navedenog, po¾eljno je da doðete sutra!

Darker

Gorenavedeno va¾i SAMO za Df smer...

Anabel Lee

Da, naravno :wink:
Mislila sam da se to podrazumeva.  :happy:

Keleraba

Da li je neophodno da svako dolazi po svoj index?

mina-L

Mislim da nije,moze neko da uzme za tebe!