Julski ispitni rok

Started by sokobiv, 04-06-2007, 13:04:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

stef


MiKy

belje da nam uvedu jul a ne da nam ovako KAO izlaze u susret...

Darker

Iz organske je usmeni ove nedelje i to je to;-)

pereca

Po Statutu bi trebalo da imamo dva termina za svaki ZAVRSNI ISPIT.
Dakle ako postoji i pismeno i usmeno ispitivanja - dva roka za usmeni.
Ako postoji samo pismeno ispitivanje - dva roka za pismeni.

Ja sam davno pitala zasto to nije ispostovano, ali nista.
Mnogo je Instituta koji nisu dali dva termina, da li ih je neko podsecao da su po Statutu obavezni na to?

Natalija

Stvarno nije fer! Vec kad ne postoje 2 termina za kinetiku, bar da je ispit kasnije, a ne prekosutra!

mikele

#20
Quote from: Natalija on 05-06-2007, 20:53:14
Stvarno nije fer! Vec kad ne postoje 2 termina za kinetiku, bar da je ispit kasnije, a ne prekosutra!
Други термин из кинетике је немогуће одржати зато што професорка Бранислава иде на неки семинар или шта већ средином јуна,а професорка Покрајац не може сама да одржи испит.
А што није испит касније?Па рекли су ми исти разлог као и за овај други термин.Значи одговор је ''Професорка Бранислава иде на семинар или шта већ''. :shock

Bred

Quote from: pereca on 05-06-2007, 20:29:49
Po Statutu bi trebalo da imamo dva termina za svaki ZAVRSNI ISPIT.
Dakle ako postoji i pismeno i usmeno ispitivanja - dva roka za usmeni.
Ako postoji samo pismeno ispitivanje - dva roka za pismeni.

Ja sam davno pitala zasto to nije ispostovano, ali nista.
Mnogo je Instituta koji nisu dali dva termina, da li ih je neko podsecao da su po Statutu obavezni na to?
E tako sam te ja i razumeo, deder pouci malo ove tvoje naslednike da pravilno tumace i procitaju statut :)
pa koliko traje taj seminar jbt? 2 meseca?! I u svakom roku postoji neki seminar kada za kinteiku NIKAD ne postoje 2 roka?!

pereca

To sa dva termina je u Statutu menjano pre npr. tri godine (ne mogu tacno da se setim), a mi primerak Statuta nismo dobili.
Treba traziti taj Statut i proveriti. Ili zapisnike sa sednica NNV.
Ali ja sam ubedjena da je tako i svih prethodnih godina su na osnovu toga ostvarivani dupli termini u junu.

Pricala sam ja sa Sonjom o ovome, pa ce ona proveriti.