VIP - novi mobilni operater

Started by benefit, 10-06-2007, 21:16:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

_sanja_

VIP je uzas..vi koji niste uzeli i nemojte ! stvarno nista ne valja...meni dva dana vec nece da salje poruke, cas je dostupan cas nije...063 ne mogu da zovem... ma uzas...uopste nisam zadovoljna!  :batina 

igrackica

hehehehehe, znala sam!!!
Bacajte ta g...

*

[off] Koleginice... Ccccc [/off] :nonono:

Dajte im malo vremena....

Bred

da, sigurno ce im trebati vremena da se uhodaju a vi se do tada suzdrzite od koriscenja njihovih usluga :wink:

pig_am_am

pa sta...treba da zahvalimo tom vip-u sto sad imamo milijardu usluga na starim mrezama. preporucujem 'omiljeni broj'

malena

Pigi potpuno se slazem sa tobom,sad se prosto utrkuju ko ce dati shto primamljiviju ponudu ne bi li zadrzali stare korisnike,sto meni bas odgovara jer nemam nameru da uzimam neki novi broj... Ali mi je ok ova ponuda 980+ i vec sam uplatila,i opet cu...

tarantulica

Ako uplatish ponovo 980+ dobicesh duplo poruka i kredita za narednih 6 meseci, shto je bash super fora  :pljes:

Bred

aha, s tim da ja nikad nemam toliko kinte kod sebe :K

pig_am_am

a to sve do kraja godine?
cek da vidim sta ce biti posle...
verovatno ce svi redom da nam naplate sve sto su poklonili...

malena

Bred imas i ponudu 480+ pa svaki dan sacuvaj po 20 kinti pa se snadji :K ,pig samo neka oni daju ponude,ne moras bas svaku da kupis,ali ako si na pripejd nemas cega da se plasis ako nemas kredita ne mogu ti oni nista naplatiti... :wink:

pig_am_am

ma znam. ja sam 063 i imam omiljeni broj. i jednom su mi poslali poruku. sadrzaj je bio "aaaaaaaaaaaaaaaaa".
stvarno!
tako da,kad dovedem telenor do prosjackog stapa,prelazim na vip  :K

Bred

malena, smatram da je i to samo navlakusa da im odmas das 480+ ili 980+ jer tih 50din kredita i poruka koje dobijas narednih meseci ti i ne znace bas puno. tj meni ne znace pogotovo zato sto na postpaidu imas one tarifne dodatke gde je sms cak 1din u zavisnosti od velicine paketa :wink:

igrackica

Po mom misljenju je svaki postpaid paket daleko povoljniji od bilo kog prepaid, tako da te povoljnosti i ne znace mnogo, mislim da je minut daleko skuplji, a i poruke. Osim u slucaju da neko ne koristi telefon istim intenzitetom svakog meseca.
Sto kaze pig, meni odgovara ova utrka, cisto da obore cene Telenoru, inace nemam nameru da menjam br. ni u ludilu.

malena

Toliko sam bila protiv i na kraju sam kupila karticu... Samo ne znam sta ce mi...  :hmm :F :wall:

igrackica

E, nemoj da ti pricam o tome koliko kartica sam usputno kupila uz diskove, na poklone blabla, Rezultat: nijedna nije cak ni aktivirana! Ludim kad izvadim karticu i sve mi se ponisti, pe neka me ceka 200 din kredita na kartici, ne zanima me, na kraju dok se objasnis ko si i sto si stavio taj br. ode kredit papa. Ja nijednu vise, ni luda!
Ajde VIP-ovci, malo utisaka, je l' radi mreza? Kradu li po malo? :)