Kako se asistenti sa biohemije ponasaju prema nama ?

Started by Murakami, 14-06-2007, 10:43:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Kako se asistenti sa biohemije ponasaju prema nama ?

Kao sa vrecama djubreta!
18 (16.1%)
Kao sa nizim bicima!
55 (49.1%)
Kao sa studentima!
15 (13.4%)
Kao sa kolegama!
12 (10.7%)
Extra!
12 (10.7%)

Total Members Voted: 112

Bred


MiKy

on je super,bice vam zao kad vam se vrati vasa ass  :wink:

philoserbiana

imam utisak da ce biti odlicno  :lol:
ass.A.zeljkoic nam je rekla da je ass.Miron super... :cvet

philoserbiana

CUJTE U POCUJTE  :wave:
Juce je moja grupa imala bliski susret sa ass.Mironom...O Mironu sve najbolje...FANTASTICAN je predavac,zeli da pomogne u toku prakticnog rada,skoro uvek je tu u laboratoriji,stalno pita da li treba nesto da se objasni..Ja sam ODUSEVLJENA...Neznam kakav je na prakticnom ispitu,ali na samim vezbama je izuzetan...saljiv,cak i na svoj racun...trazi da se zna,ali i skrece paznju na ono sto bi moglo doci kao pitanje na kolokvijumima i prakticnom ispitu...pretpostavljam da je dostupan i za konsultacije...ali o tome drugom prilikom  :wink:

willie the scot

moja recenzija...

jelena vekic- prijatna osoba, maksimalno opustena, ne nervira se kada izvalite ili napravite glupost, otvorena je za sve vrste pitanja...sve u svemu, na vezbama vlada vrlo opustena radna atmosfera. nema mrzovolje i namrstenih lica. vrlo prijatno sam iznenadjen.

toliko o vezbama. o kolokvijumu i pripremi za kolokvijum u sledecem broju.


katarina

Jeca Vekic je i meni asss. Delim misljenje sa vilijem. Super!

vucko81


philoserbiana

Zavrsen je prvi ciklus vezbi iz MB za moju grupu...drzala nam je ass.A.Zeljkovic...Zelela bih ovde da istaknem da je ona jedno tako MILO bice i prijatan sagovornik i predavac pun znanja...Sve pohvale  :cvet
Quote from: vucko81 on 21-11-2008, 21:00:23
MIRON = NERON
Zasto???

Bambili

Jelenom Vekic bila sam nezadovoljna na vezbama,ali na prakticnom me je ispitivala i dala mi 10.Bila je izrazito prijatna...mada to je izgleda promenljivo i u zavisnosti od raspolozenja.Ana sto vice mnogo voli na ispitu iz statistike da pogresno uputi da biste pogresili.Nju za savet NE PITATI.

malena

E meni drzi Aleksandra S. i na ova dva termina sto smo do sada imali bila je jako fina i naglasavla sta treba da se uci za kolokvijum i ostalo... Do sada sve pohvale...  :pljes: :pljes: