Analitièka hemija(iskustva sa usmenog i pismenog ispita,komentari,diskusije,pitanja)

Started by zivanshe, 01-07-2006, 23:33:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

marer_86

Zvanicna informacija i 100% proverena danas na faksu

Ispit iz anliticke hemije je 22. 06. 2007. godine u 14 h

Ksenija

Eh evo i mene,pomerili smo analiticku.. :ziveli
nadam se da ste svi tj vecina zadovoljna novim ,pomerenim datumom...potrudili smo se da bude sto dalje..
i to je zvanicno tako da 13 jun zaboravite :ziveli

Daca

Zanima me da li i za kvanti deo postoji neka skriptica u kojoj su izvucena teorijska pitanja koja se pojavljuju na ispitu,i ako postoji koliko je to pouzdano,odn.koliko teorije van toga treba da se uci?

marer_86

recite mi koliko treba da se dobro spremi ceo pismeni iz analiticke hemije?? :roll:

Maza15



Maza15

aha, u pravu si :>...ako mi je za prolaz iz drugog dela potreban samo praktikum, ako budem znala i za usmeni samo iz praktikuma jel mogu da padnem? :hmm :K

buba

Jel zna neko kako izgleda ovaj drugi kolokvijum iz analiticke?Nije mi jasno sta treba da se uci,cini mi se da je sve ovo suvoparna teorija.Ne znam kakvo pitanje mogu da nam postave,a da njega mi ne odgovaramo nekim tekstom.

Maza15

Pa ne znam da li mozes da nabavis neki od starih testova, vecina pitanja je iz praktikuma,i vecina su indikatori i reakcije, razlicite metode itd, nema bas nesto opsirno, bar sam ja tako videla.. i plus 3 zadatka iz zbirke...nema tipicnih teorijskih pitanja :K

Bred


buba

Hvala puno maza15.Stvarno bi bilo lepo kada bi neko mogao da okaci makar jedan test da vidimo otprilike kako to izgleda.Ja licno bih bila vrlo zahvalna.

Maza15


Sara

Potvrdjivanje je 19. i 2o.6. od 10 do 11:30h, na institutu!
(poneti 6 papira A4)

Maslacak

Quote from: buba on 12-06-2007, 13:43:30
Hvala puno maza15.Stvarno bi bilo lepo kada bi neko mogao da okaci makar jedan test da vidimo otprilike kako to izgleda.Ja licno bih bila vrlo zahvalna.

Ja to vi¹e nemam, a uzimala sam od drugarice da bih prosledila nekim ljudima sa druge godine...i sad sam vratila drugarici.
Ali nemoguæe je da ne mo¾e¹ da naðe¹ nekog na faxu ko to ima, pa da iskopira¹, nema potrebe zaista da se skenira, to svi imaju.

Maza15

Quote from: Sara on 12-06-2007, 17:45:20
Potvrdjivanje je 19. i 2o.6. od 10 do 11:30h, na institutu!
(poneti 6 papira A4)
jel to za pismeni?