Cela Srbija se seli u Beograd

Started by Masha, 16-07-2007, 22:08:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

katarina

Hahaha, pig :cvet

Znala sam da ce neko reci sto i AnaCrvena, ali mrzelo me da kuckam preko moba i o tome da nisu svi rodjeni u BG isti. Ja sam meni blisku osobu, rodjenu u BG, kljucala u mozak dok nije shvatila da to ne sme da se radi.
I Ana, nemoj da se odmah ljutis, nije lose biti seljanka, ne treba vredjati seljake time. Lose je biti seljacina! A tu je bitna razlika! Ja bih najvise volela da zivim 50km od Beograda, da imam svoju zemlju i da gajim biljcice.

AnaCrvena

Quote from: katarina on 17-01-2008, 12:14:02
nije lose biti seljanka, ne treba vredjati seljake time. Lose je biti seljacina!
tu razliku treba svi da skontaju,pa nece biti vise ni neosnovane uobrazenosti,ni malogradjanstine!
:cvet

pig_am_am

ja bih volela vikendicu na fruskoj gori, sa velikim dvoristem da ga uredjujem i mozda jednim konjem da ga timarim i joj. ako tako bar starost ne prozivim bas ce mi biti zao.

Bred

Quote from: AnaCrvena on 17-01-2008, 00:13:31
grozim se generalizovanja u svakom pogledu,pa i ovom!
I ja isto!  :namcor
Quote
to sto se neko rodio u beogradu,automatski mu je usadilo opstu kulturu!?
a ko nije,automatski je nema?!
i to znaci da baca djubre po ulici!?
sem,naravno,izuzeci iz dobrih kuca?!
ma daj!
evo i ja biram da budem seljanka!
Necemo da rasplamsavamo raspravu ali mislim da gotovo svaki bgradjanin duboko u sebi, mozda i nesvesno, nosi tu misao u glavi da su oni malo iznad svih ostalih, a pogotovo "pridoslica." :wink:

katarina

Jao Bred molim te...svi ljudi su jednaki, a BG-deca malo razmazena i ususkana, a deca iz unutrasnjosti daju sve od sebe da se proguraju i treba da nas ugaze na konkursima za posao. Nije bitno odakle si, vec kakav si.

Enea

#35
ja cju isto kao i ti, prvom prilikom da odem iz grada...

ne mogu ovde da se gushim... nadogradishe ove zgrade do neba i nazad, pa nemash ni park, ni parkicj, ni ulicu, nego prtinu pa se ti razmimoilazi, i sudaraj sa neistomishljenicima.


ima da gajim puzeve!

i iguane, gushtere i zmije naravno!   :lol2:

pig_am_am

avala. da,avala je kul. bas sam bila kod nekih porodicnih prijatelja na avali...bas mi bilo lepo.
jedino je onaj put malo...ne bih smela bas po mraku da vozim.

a,da i ja ne mogu da podnesem betoncinu i gasove... luda li je ta cela srbija sto se seli ovde... :K

hocu konja. enea,mozemo zajedno da vodimo u setnju ljubimce-ti puza a ja konja  :K

tarantulica

Quote from: Bred on 17-01-2008, 14:21:35
Necemo da rasplamsavamo raspravu ali mislim da gotovo svaki bgradjanin duboko u sebi, mozda i nesvesno, nosi tu misao u glavi da su oni malo iznad svih ostalih, a pogotovo "pridoslica." :wink:

Neæemo da rasplamsavamo raspravu, ali mislim da gotovo svako ko doðe u Beograd, duboko u sebi, mo¾da i nesvesno, nosi ovu misao u glavu...  :wink:

Enea

#38
Quote from: pig_am_am on 17-01-2008, 20:46:03

hocu konja. enea,mozemo zajedno da vodimo u setnju ljubimce-ti puza a ja konja  :K

:siza:
shetacju iguanicu  :smekerica:

avaj, josh da smislim gde..

Avala je blizu. Mora negde dalje..

:)):

Darker

1) neæemo da rasplamsavamo diskusiju, ali ni off :F :K
Ljudi, duboko u sebi treba da nosite iskljuèivo optimizam i entuzijazam, a na sebi osmeh. E onda je apsolutno irelevantno odakle ste vi, a odakle neko drugi :cvet
Sve ostalo je tro¹enje dragocene ¾ivotne energije na negativne emocije, mr¾nju, zavist, nadobudnost...

pig_am_am

prema beogradu sam ravnodusna,ali zemun volim.

...i zemunce kad kazu "gde je ova seljancica?"

...i kad mi na dunavu pecaju sandale  :K  :ljubav:


Bred

Svinjce, rekosmo da necemo da rasplamsavamo offtopik.  :wink: