„Jelen pivo lajv“ festival

Started by tarantulica, 19-07-2007, 15:14:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Ja sam bila na Gary-ju i Hladnom pivu samo...
to je moj fah...a imala para samo za jedan dan :>

Gary me uop¹te nije smorio... ljudi moji, kako ta gitara zvuèi!!! Ja u ¾ivotu nisam ni¹ta slièno èula... da, to je klasièan blues, sve pesme iste, "my baybe left me", "I love my baybe" :K... ali taj zvuk...brrrr. Ono ¹to se èuje na cd-ovima ne doèarava ni pribli¾no :) Sat i po svirke...pristojno i za koncert, a ne za festival...elem, ja ga èula za 1200din umesto 2500 u SC i ja prezadovoljna! :>

A pivd¾ije... Oni su svirali kratko, 45min, ali toliko im je valjda bilo i namenjeno :) E to je bila ludnica! Bila sam skroz na ogradi (kao i za Garyja) i skakala i pevala iz sveg glasa...snimila me i neka kamera  :stid: Elem...ja sam vi¹e rokerka u du¹i tako da se meni njihove nove stvari ba¹ sviðaju...kao i ©amar, prethodni album... ona pankerica pre toga me ne¹to i ne fascinira :) Inaèe, ovako su to objasnili:
"Svaki bend vam je kao dijete...najvi¹e voli da se igra novom igraèkom. E tako i mi najvi¹e volimo da sviramo nove pjesme" :>
Ali rekli su da æe nadoknaditi sve starim fanovima u decembru... a i ja æu biti tamo   puc

Happy Mondays bih mo¾da i doèekala da bar èujem, da nije pre toga trebalo pre¾iveti Obojeni program :K...a svaki bend se name¹ta vi¹e od 45min... tako da smo mi iskakani, oznojeni i bolnog grla lepo sreæni oti¹li kuæi :> Meni bilo sjajno - kome nije, ¾ao mi je :)

nasty girl


Maslacak

ne :(
nemamo ni deèko ni ja kamerice na mobovima, a aparate ne daju  :wall: