Leto idealno za preljubu

Started by Roben, 13-08-2007, 13:16:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Pedja

Ја мислим да јесте,упркос томе да то може да се деси било кад. Лети су највеће шансе  :smekerica:

Luximus

Tu nema pravila, tu nema pameti...  :>

katarina

Ivana_89, tesi se...moj je u FRA sa coporom Tahicanki i Kubanki na festivalu folklora...a ja mukica, strepim najvise od onoga sto mozda nikada necu saznati...
Patetisem mnogo: pa nije lud da me vara! Ne isplati mu se! :K

Darker

Quotestrepim najvise od onoga sto mozda nikada necu saznati...
Kako lepa poenta :cvet

Luximus

Monogamija jednostavno nije zdrava!  :djavo

cvjetic

 Monogamija je najljepsa stvar koja moze da ti se desi u zivotu...

Darker

Poligamija je viĀ¹estruko bolja :116: :116: :siza: :siza: :siza:

stef

 Posvecenost drugom, bezuslovna ljubav i nepokolebljivo poverenje! Prevara= Izdaja! To je pocetak kraja.

Luximus

Ja sam uvijek bio timski igrac... Igra 1 na 1 mi jednostavno ne lezi  :djavo

ivilija

Luximus pazi da se ne opeces... :djavo

Kamicak

Ako je doticni posvecen meni koliko ja zelim,a ako postize to isto sa jos 5 zena,pa neka mu :)

Al-Jasmina

Hmm, jel se meni cini ili smo opet krenuli u temu o "priajteljicama noci" i jos 2-3 u kojima smo o ovome bla-bla  :wink:

Natrag na leto i vremenske uslove kao INSPIRACIJU za prevaru...
:) ili ne  :lol:

katarina

Eh leto...pa logicno je sta ce prvo muskarcu da padne na pamet kad vidi em zgodnu em lepu devojku na plazi, polugolu...
jos ako je Tahicanka sa dva kokosova oraha, i liscem oko struka...  :42:

Ma kao sto sam bezbroj puta rekla: ako vara, varace, ako mu je to u krvi..ali moram priznati da dosta toga zavisi od toga kako se devojka postavi!

ivilija

Upravo tako!!!
Morate drage moje biti posebne i zabavljati se sa posebnim muskarcima koji vas neizmerno vole i iznad svega postuju!!!Samop tako im nece padati druga devojka na pamet!!! :cvet

Al-Jasmina

 8)
I opet bezimo do teme...
Bilo bi zanimljivo procitati da li je neko dosao u takvo iskusenje zbog leta  :hm