Leto idealno za preljubu

Started by Roben, 13-08-2007, 13:16:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

тачно је цвјетићу кад гледаш са стране све ти је логично али кад си ти у таквој ситуацији онда гледаш другачије... ваљда је тако ко ће га знати

cvjetic

niko nije realan sam za sebe...lako je drugima pricati i pametovati,ali kad si ti u takvoj situaciji,onda nije lako...sve bi bilo super kad bi znali sebi da dijelimo dobre savjete kakve dijelimo drugim ljudima...ja sam za to da svako radi po osjecaju...ja uvijek tako radim,sa izvjesnom dozom realnosti...i ne slusam druge ljude kad pravim odluke u svom zivotu,sve ih donosim na koncu samostalno....

AquArius


Darker

Quote from: cvjetic on 28-08-2007, 14:48:25
niko nije realan sam za sebe...lako je drugima pricati i pametovati,ali kad si ti u takvoj situaciji,onda nije lako...sve bi bilo super kad bi znali sebi da dijelimo dobre savjete kakve dijelimo drugim ljudima...ja sam za to da svako radi po osjecaju...ja uvijek tako radim,sa izvjesnom dozom realnosti...i ne slusam druge ljude kad pravim odluke u svom zivotu,sve ih donosim na koncu samostalno....
Najgore je kad proguta¹ sopstvene idealistièke teorije :cvet
Lako je naterati nekog da ti oprosti prevaru, ali kako da oprosti¹ sam sebi??

`d1gy

Meni nije trebao nikakav strucnjak da bi mi objasni da leti sam najludji....
Odgovor je jednostavan , em letujes bez partnera em je leto period kada se mnogo vise izlazi  tako da te sve te lepe i pijane devojcice uzbudjuju :djavo
Josh ako znas kako sa njima i vidis da te smekaju...onda sine osim ako nemas velika mu**da na*ebo si
Al meni je uvek bilo dovoljna satisfakcija da eto ja pridjem upoznamo se i eventualno igramo onako da izludjujemo jedno drugog i sto se mene tice ona je jeb**a :)):

Nisam devojku nikada prevario u krevetu al to je vec do mene ..pitanje je samo sta ko zeli

Inace za sve vas devojke koje verujete u tripove tipa ako mu se ti posvetis dovoljno on nece misliti o drugoj...to su ogromne gluposti :K Muskarac to radi na nervnoj bazi..ne iz potrebe :djavo
Tako da je to jedna od onih tema u kojoj nema rasprave muskarac voli telom i dusom ali za njega su i sve ostale zanimljive :ljubav:

Al-Jasmina

Na veliku musku zalost a bogami i radost
50% zena ima muski mozak a 50% muskaraca zenski
dakle
50% vas zivi u zabludi po pitanju 50% nas
i 50% nas vas gleda "muskim ocima" i sve provaljuje :>

`d1gy

Quote from: Al-Jasmina on 29-08-2007, 19:03:06
Na veliku musku zalost a bogami i radost
50% zena ima muski mozak a 50% muskaraca zenski
dakle
50% vas zivi u zabludi po pitanju 50% nas
i 50% nas vas gleda "muskim ocima" i sve provaljuje :>
srecno ti sa time :ball2:

Darker

Ah procenti, ponekad varaju (u 50%) :djavo :djavo :djavo

Maslacak

Ja mislim da je Jass u pravu :K

Evo...moj mozak je dobrih 70% mu¹ki :>

...èuvajte se, sve vas kapiram...   :djavo

Masha

#54
QuoteLako je naterati nekog da ti oprosti prevaru, ali kako da oprosti¹ sam sebi??

Potpuno se slazem sa ovim  :pljes:

Sole

vreme ti pomogne da oprostis sam sebi. :roll:
ali, sta ako vama neko oprosti, da li ste spremni i vi na to isto? :hmm
ja mislim da nisam... :roll: :run

Pedja

Златна пословица каже: Што не желиш себи,не ради другима.

Али,јаче је од мене  :>

pig_am_am

pa jeste.Ima notu neozbiljnosti.Zimi tesko to pada.Jer zimi nekog grejes,a neces bas svakog.
a leti. Pf! Jos more! Pa leti je svaki pokret i pogled i pomisao-prevara. Osim ako ti nije pored tebe neko koga volis vise od leta.

Al-Jasmina

Quote from: `d1gy on 29-08-2007, 19:08:21
Quote from: Al-Jasmina on 29-08-2007, 19:03:06
Na veliku musku zalost a bogami i radost
50% zena ima muski mozak a 50% muskaraca zenski
dakle
50% vas zivi u zabludi po pitanju 50% nas
i 50% nas vas gleda "muskim ocima" i sve provaljuje :>
srecno ti sa time :ball2:

Pa i nije bas..
Tuzno je videti sve to

lycos

Quote from: Pedja on 29-08-2007, 21:23:26
Златна пословица каже: Што не желиш себи,не ради другима.

Али,јаче је од мене  :>
eto mog slucaja ... :stid:  ali, tako mi je lepo sa njom.... :ljubav: