Grozdjebal...

Started by Adonis_Vernalis, 17-08-2007, 10:07:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pop

Izvinjavam se zbog neobavestenosti, upravo procitah (i videh slichice) da ste bili u VS-u letos, svaka chast  :pljes:. Mislio sam na exkurzijicu edukativno-zabavnog karaktera van standardnih FID-aktivnosti. Mnogo forumasa upravno chezne za necim poput toga, a kad vec imamo toliko lepota na samo 84 kilometra od BG-a, gre'ota da se ne iskoristi.

Adonis_Vernalis

Pope,

dibidus si neobavesten, ali moze ti se, jer si se iz mojih kandzi pre par godina iskobeljao... Nit je bila edukativna, niti zabavna ta ekskurzijica. Neka bude i duboki off, ali, momci i devojke su se bas naradili, a svaka, bukvalno svaka semenka je NIKLA, tamo gde je posadjena... i tako...

BTW, jos uvek cekam izvestaj sa terena, ali to je jos dublji off, te prekidam...

pop

Onda jos jedared svaka chast  :pljes:  :pljes:  to je za svaku pohvalu, nema sta...

Nego, ja sam mislio da organizujemo exkurzijicu edukativno-zabavno-sto-da-ne-i-umetnickog karaktera, nisam mislio na sakupljanje Thymus pulegioides.

Adonis_Vernalis

Otud i ova tema, dakle nesto neobavezno, neopterecujuce, ko voli nek izvoli...

Vino, muzika, dobra klopa i sjajni prijatelji.

Necu reci ni rec o svom cetvrtom unapred potezu. Cutim.  :pst

zabica

Ej... stvarnoi ne mogu da ucim to oko slika, ne volim  :lol:
salim se, bice, bice!

Steta sto sam jedini primerak foruma koji je posetio Grozdjembal, ali tako vam je pa sad trpite  :K

Adonis_Vernalis

Neko trpi, nekog bas briga.

Ovu temu cu otkljucati iduce godine u ovo vreme. Do tada, dovidjenja!

bzzz

Posle pregleda strana posvecenih danima vina, primetila sam da se ne spominje Grozdjebal u Sremskim Karlovcima... Ove godine je odrzan u periodu od 28. do 30. septembra. Ja sam ga posetila samo prve veceri i utisci koje imam su u najmanju ruku fantasticni... Uzivala sam u nastupu tamburaskog orkestra RTV-Novi Sad, a zatim i koncertu Harisa Dzinovica, atmosfera je bila prepuna pozitivnih emocija- sto se uostalom i ocekuje od 'vojvodjanskog' mentaliteta... Ono bez cega moj dozivljaj ne bi bio ovakav kakav jeste je naravno autenticno karlovacko vino Bermet- ko ga je probao, zna o cemu pricam! Za one koji ne znaju- par informacija o njegovoj popularnosti: pravio se za potrebe beckog dvora, bio je jedan od omiljenih darova na engleskom dvoru i zapisano je da se nalazio na vinskoj karti legendarnog broda "Titanik". Toliko od mene...

Enea

lepo se provedite!

kruger

Karlovci :~ :ziveli opet u isto vrijeme ove godine,ko nije bio neka proba,meni je bilo super,zao mi je samo sto opet nije Haris Dzinovic,vec Zvijezde Granda.

Adonis_Vernalis

U Vrscu je bio Haris... :)

Enea

da, i...
JEROME ISMA-AE
Jee Productions
http://www.myspace.com/jeromejeeproductions

DJ Alexandar
i:FACE
http://www.myspace.com/alexandardj

Goran Petrovic
OneWay

kruger

Steta za Vrsac,ali tada nisam znao kako ce se odvijati stvari u vezi uslova,ali zato Karlovci :Bog stizem!