UpiS

Started by MiKy, 05-09-2007, 13:35:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

katarina

ako mi ispit bude zapao pre 8.10, doci cu sigurno!

tarantulica

Mislim da je problem u tome ¹to æe se ove godine na bromima spojiti druga i èetvrta godina, pa oni ¾ele, koliko mogu, da izbegnu tu gu¾vu. Ve¾be su zanimljive, meni su brzo pro¹le i kao ¹to je sandric napisala, zaista je mnogo bolje odraditi ih sad, nego paralelno sa drugim ve¾bama...  :cvet

Sve pohvale za ideju  :happy:

igrackica

Natode, kad je vec ovo tema UPIS, do kada je upis?
Meni je ispit 13. kako cu da se upisem?  a005
Jaooooooooooooo :(
Zna li se do kada traje rok?

Darker

A tebi ba¹ te¹ko palo ¹to ti je ispit 13og? :F

igrackica

D, ne zezaj me, ja se ozbinjo brinem!
Upis je do 12. koliko ja znam!
Necu imati sa kim da se upisem, radije cu da pomerim ispit 2 dana ranije!
Nesto konstruktivno?

zoe

Ух, Играчкице, најбоље питај тете на шалтерима шта да радиш. Можда можеш да их замолиш да оставе место у групи у којој ће бити твоји другари?

*

Pa, da, i ja mislim da ce to moci da se uradi uz jedno 200gr< Don-a :)
Nesto cemo iskombinovati :wink:

igrackica

* nemo' bez mene da se upises, 'ocu da te veseam!
Mnogo ljudi treba da me ceka, zato mi je frka...
Jos ako padnem, pa ih sve zeznem :(

tarantulica

Evo ja cu da te chekam 2 dana :-)

igrackica

Na tebe svakako racunam  :wink:

*

#40
Quote from: igrackica on 28-09-2007, 16:34:53
Jos ako padnem, pa ih sve zeznem :(

Pa, nista, onda gledaj da l' ces da polozis il' ces da dobijes  :F :F :F

summer

DA li je neko krenuo na vezbe iz broma u terminu od 1. oktobra i da li ce biti blok i sledece nedelje?

Kremenko

Nije se prijavilo dovoljno studenata za formiranje grupe(zbog fiziologije).Uvodno predavanje koje je obavezno je u petak u 13h u amfiteatru 3(obavestenje sa instituta).Vezbe krecu vec od ponedeljka.

zoe

А то уводно предавање је, претпостављам, обавезно за ту групу која вежба од понедељка, или грешим?

Kremenko

Obavezno je za one ljude koji su se prijavili na institutu(valjda je tako).Ne znam da li je u pitanju jedna grupa ili vise...Pretpostavljam da je to kao uvodno predavanje iz farmaceutske i da bi oni precizirali da je obavezno za npr.1.,2.,3. i 4.grupu.Posto nemaju uvid(upis je jos uvek u toku) ko je u kojoj grupi,treba da se pojave  svi studenti koji su se prijavili za vezbe.Na institutu stoji samo ono sto sam napisala u prethodnom postu,tj.termin uvodnog predavanja.