Pitanja u vezi studentskih kredita/stipendija

Started by Sole, 20-08-2007, 19:58:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

sandric


marer_86

Quote from: sandric on 24-11-2007, 17:58:13
ali isplata nece pre januara

... nikad ne reci nikad ... izbori ce i ove godine kao i prosle tako da ... :hmm

Lt Callahan


chiligirl

Sto toliko odugovlace?? Neka barem izbace spiskove... :roll:
A ako bude u januaru, hocemo li dobiti 3 rate?

Bred


BK

koliko se ja secam nikad nije tako bilo, max smo dobili 2 odjednom pa za mesec dana opet i tako kad se sete... svakako cete dobiti ali ne sve zaostale odjednom...prosle god cini mi se u januaru i to krajem, dobili smo samo 1 cek za novembar

Bred

#21
pa da, dobice sve zaostalo ali ne odjednom. Doduse mislim da im se jednom desilo da isplate cak po 3 ceka odjednom.  :wink:

---

Izasle su na fakultetu liste [ne]odobrenih studentskih kredita/stipendija za skolsku 2007/08.god.

a evo i ovde :
Krediti (http://www.ubbad.co.yu/FILES/st_krediti_2007.pdf)
Stipendije (http://www.ubbad.co.yu/stipendije.asp)

marer_86

#22
mesne stavili u kredit umesto za stipendiju ... stasno  :F :batina

p.s je li imao ko takav slucaj ...  :roll: .. joj sutra kad im dodjem  :djavo

Bred

ma ne, verovatno ti nisu odobrili stipendiju pa su ti dali kredit. :wink:

josefina87

#24
mene uopste nema ni na jednom spisku :F :F
nemoguce je da nisam dobila...moracu izgleda neplanirano do faxa :ball2:


xaxaxa..koji sam biser-tek sam sada provalila da ima pretraga preko jmbg-a..tu sam!:>

nasty girl

ako si predla za stipendiju ukucaj svoj maticni broj, zato sto ne znam iz kog razloga nisu svi ljudi na spisku, ja sam juce na osnovutoga proverila dal su dobili ili ne, jer ih nije bilo na spisku...

Wolhard

Meni pise da je dokumentacija nepotpuna,moze li neko da mi kaze ukoliko se zalim i dostavim potrebnu dokumentaciju,mada neznam sta jos treba sve sam predao,dimam li sanse da dobijem kredit ili da se ne maltretiram bez potrebe?

Bred

Imas sanse!!! Obavezno to uradi!!!
I vec sam pisao da svako ko misli da je ostecen time sto je odbijen za kredit, treba da se zali! UGLAVNOM zalbe uvazavaju.

marer_86

Quote from: Bred on 05-12-2007, 08:52:01
ma ne, verovatno ti nisu odobrili stipendiju pa su ti dali kredit. :wink:

... nemoguce jer ispunjavam sve uslove stipendije .. bio sam danas ... rekli su mi da je greska i da bi trebalo da sve bude u redu kad izadje konacna lista (pred issplatu)... DEBILI :wall:

josefina87

Quote from: nasty girl on 05-12-2007, 09:10:59
ako si predla za stipendiju ukucaj svoj maticni broj, zato sto ne znam iz kog razloga nisu svi ljudi na spisku, ja sam juce na osnovutoga proverila dal su dobili ili ne, jer ih nije bilo na spisku...

i jesam to uradila nego dok sam skontala da su stavili pretrazivac! :cvet
sve je ok! :a